Kalėdinė patogupirkti.lt MUGĖ - ieškantiems dovanų! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Anatomijos atlasas

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina: 24,69 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-09-03 Valentina


2022-12-31 24.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Anatomijos atlasas" aprašymas

Ląstelių, audinių ir organų sandara.
Organizmo sistemos ir jų veikla.
Medicinos terminų (apie 250) žodynėlis.
Puikios schemos, diagramos ir paveikslai.

Trevoras Vestonas (Trevor Weston) turi ilgametę medicinos praktikos patirtį, nes ilgą laiką dirbo bendrosios praktikos gydytoju bei konsultavo ligoninėse. Gavęs diplomą, 1953-1955 metais jis tarnavo Karališkosios armijos Medicinos padalinyje. 1961 metais už pagyvenu¬sių žmonių kurtumo tyrimus jam suteiktas medicinos daktaro vardas. 1967-1984 metais jis dirbo leidinio „Šeimos gydytojas“ redaktoriumi. Trevoras Vestonas vadovavo savo įsteigtiems Sveikatos švietimo Audiovizualiniams kursams, redagavo ir konsultavo leidinį „Gydytojo atsakymai“. Už nuopelnus jis apdovanotas Bendrosios praktikos gydytojų Karališkojo koledžo BUTTERWORTH aukso medaliu.

„Trevoro Vestono „Anatomijos atlasas“ skirtas plačiam skaitytojų ratui, tai — lyg anatomijos ir fiziologijos skaitiniai, parašyti populiaria kalba, iliustruoti itin puikiais, aiškiais, schematiškais paveikslais. Jis išverstas į daugelį kalbų, tinka kiekvienam žmogui, besidominčiam savo ir savo vaikų sveikata.
Sumanius išleisti šį atlasą lietuvių kalba ir gavus „MAR- SHALL CAVENDISH“ leidyklos sutikimą, kilo mintis jį pertvarkyti, papildyti žiniomis iš naujausių anatomijos leidinių. Dėl to visuose atlaso skyriuose yra likusi originalaus teksto struktūra, tačiau lietuviškas tekstas parašytas iš naujo (ypač antrasis, penktasis-vienuoliktasis skyriai) pagal Tarptautinės anatomijos nomenklatūros bei aukštųjų mokyklų anatomijos programos reikalavimus. Knygoje glaustai pateikiami ir histologijos, fiziologijos bei biochemijos pradmenys.
Daugelis šios lietuviškos knygos skyrių tinka kai kurių specialybių (biologijos, biomechanikos, slaugos, stomatologijos) studentams, busimosioms medicinos seserims, biologijos mokytojams, gimnazijų moksleiviams. Kaip papildoma mokomąja priemone „Anatomijos atlasu“ galėtų naudotis ir gydomosios bei pediatrijos specialybių studentai medikai.“

Janina Tutkuvienė, Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Anatomijos, histologijos ir antropologijos katedros docentė, medicinos mokslų daktarė


  • Autorius: Trevoras Vestonas
  • Leidėjas: Gamta
  • Išleidimo metai: 1997
  • Knygos puslapių skaičius: 156
  • Formatas: 21x29, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9986-444-58-6
  • Vertėjas: Janina Tutkuvienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2020-09-03

2020-09-02

Parašykite atsiliepimą apie "Anatomijos atlasas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Anatomijos knygos

Trevoras Vestonas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Anatomijos atlasas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Anatomijos atlasas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Anatomijos atlasas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Anatomijos atlasas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Trevoras Vestonas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Anatomijos atlasas" perkama kartu