-5% extra nuolaida perkantiems už 25€ ir daugiau su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Fiziologijos praktikos darbai

Kaina: 41,46 €
Kaina su kodu: 37,31 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-07-31 41.457 InStock
Į krepšelį 37,31 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Fiziologijos praktikos darbai“ aprašymas

Ši mokomoji knyga "Fiziologijos praktikos darbai" yra pirmas bendras LSMU VA Anatomijos ir fiziologijos katedros ir MA Fiziologijos ir farmakologijos instituto bendradarbių darbas. Leidinys skirtas Medicininės ir veterinarinės genetikos, Medicininės ir veterinarinės biochemijos, Maisto mokslo studijų programų studentams, studijuojantiems žmogaus ir gyvūnų fiziologiją.

Lietuvos sveikatos mokslų universitete parengtos naujos bendradalykės mokymo programos - Medicininė ir veterinarinė genetika, Medicininė ir veterinarinė biochemija. Maisto mokslo - kurias studijuojant reikalingos tiek žmogaus, tiek gyvūnų fiziologijos žinios.

Šioje mokomojoje knygoje "Fiziologijos praktikos darbai" pateikta teorinė ir praktinė žmogaus ir gyvūnų fiziologijos medžiaga, padėsianti palengvinti studentams pratybų metu.Parašykite atsiliepimą apie „Fiziologijos praktikos darbai“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Anatomijos knygos

Genuvaitė Civinskienė, Vaidas Oberauskas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Fiziologijos praktikos darbai“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Fiziologijos praktikos darbai“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Fiziologijos praktikos darbai“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Fiziologijos praktikos darbai“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Genuvaitė Civinskienė, Vaidas Oberauskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Fiziologijos praktikos darbai“ perkama kartu