0

Andalūzijos šuo

  • Nuolaida knygai -67%
Kaina internetu: 3,19 €
Kaina knygyne: 9,59 €*
Sutaupote: 6.40 € (67%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Andalūzijos šuo

  • Leidėjas: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 14x22, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 96
  • ISBN ar kodas: 9789986399018

2020-10-31 3.19 InStock
Į krepšelį
Knygos "Andalūzijos šuo" aprašymas

Ernestas Noreika – iš tos poetų kartos, kuri gimė maždaug kartu su Nepriklausomybe. Šie kūrėjai, šiandien įpusėję trečiąją dešimtį ir einantys į antrąją ar trečiąją knygą, – pastebimi ir vertinami, o jų kūryba – vis svarbesnė.
„Andalūzijos šuo“ – tai rimtas šiandieninis liudijimas, kad atėjo autorius su savita etika bei estetika, mokantis talentingai varijuoti žinomais kultūros ženklais, gebantis iš to, kas mūsų literatūroje jau buvo, išgauti naują, gyvą ir autentišką skambesį.

„Vienas geriausių jaunesniosios kartos poetų šia knyga įtikinamai įrodo, kad puiki poezija Lietuvoje teberašoma. Salvadoro Dali degančią žirafą čia pakeitęs degantis šuo, kas reikštų, jog siurrealizmą (kurio knygoje šiek tiek esama) keičia egzistencinė problematika. Tai ir yra pagrindinė poezijos tema ir pagrindinis poeto kelias, tačiau – tuo sunkiau juo einančiam. Autorius savo knygos kelią nueina garbingai. Drąsios ir kartais drastiškos metaforos, nebijojimas atskleisti savus kompleksus bei silpnybes, meistriškas sakinio valdymas ir sugebėjimas įžiebti tekstą tuo, kas, atrodytų, tėra kasdienybės dulkės. Ši knyga mūsų poezijos kontekstui buvo labai reikalinga.“
Kęstutis Navakas

Parašykite atsiliepimą apie "Andalūzijos šuo"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Andalūzijos šuo, kurią skaitytojams dovanoja Ernestas Noreika. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Ernestas Noreika su knyga Andalūzijos šuo jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Andalūzijos šuo patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ernestas Noreika. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Andalūzijos šuo palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Andalūzijos šuo" perkama kartu