TŪKSTANČIAI KNYGŲ IKI 5€ >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Takas paskui kalnas

Kaina: 7,79 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-07-31 7.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Takas paskui kalnas" aprašymas

Viktorija Daujotė naujoje poezijos knygoje „Takas paskui kalnas“ vėl grįžta prie literatūrinės kalbos, paprasto fragmentuoto ir simbolinio kalbėjimo. Knygoje daugiausia lietuviškų trieilių, kuriuose išgyvenimų blyksniai su neišbaigtos minties užuominomis, giluminės gyvenimo patirtys, išsakomos paprastomis tarsi dienoraštinėmis išpažintimis. Esama ir didesnės apimties tematinių ciklų „Mėnesių žymės“, „Svirnas“, „Sezono pradžia“, „Seserys“, „Tarp Varnių ir Užvenčio“, kuriuose atsiveria platesni istoriniai horizontai. Apibendrintai tariant, jaučiamas autorės siekis išlaisvinti literatūrą ir kalbėjimą apie literatūrą nuo praeito pusamžio rutininio mąstymo, nuo banalybių viruso, nuo globalinių užgaidų, sutelkiant dėmesį į dar atmenamas savo genties patirtis, išgyvenimus ir tradicijas. Knygos priedas – filosofo Arvydo Šlioferio ir poeto, literatūros kritiko Valdemaro Kukulo atsiliepimai apie autorės knygą „Perrašai“ (2005).


  • Autorius: Viktorija Daujotė
  • Leidėjas: Homo liber
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 276
  • Formatas: 14x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094462658

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Takas paskui kalnas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Takas paskui kalnas", Viktorija Daujotė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Viktorija Daujotė su knyga "Takas paskui kalnas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Takas paskui kalnas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Viktorija Daujotė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Takas paskui kalnas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Takas paskui kalnas" perkama kartu