TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Anglų lietuvių kalbų jūrų technikos, laivybos, žvejybos žodynas

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 28.99 SoldOut

Knygos "Anglų lietuvių kalbų jūrų technikos, laivybos, žvejybos žodynas" aprašymas

Lietuva yra jūrų valstybė. Anglų kalba tarptautiniu mastu pripažinta kaip jūreivystės kalba.
Šis dvikalbis anglų-lietuvių kalbų "Jūrų technikos, laivybos, žvejybos žodynas" apima laivų teoriją, laivų statybą ir remontą, laivų projektavimą ir techninę eksploataciją, laivų energetinių įrenginių eksploataciją, laivų mašinas ir mechanizmus, kranto įrangą, hidrotechniką, navigaciją, krovinių gabenimą ir jų apdorojimą, komandas, jūrų teisę, konvencijas, sutartis, karybą, vandens sportą, korespodenciją. Žodyne pateikiama nemažai terminų, paimtų iš tarptautinės jūrų organizacijos (IMO) dokumentų. Jie pateikiami taip kaip tuose dokumentuose.
Žodyno paskirtis yra dvejopa. Jis yra ir verčiamasis, ir norminamasis.
Lietuviški žodžiai ir jų junginiai sukirčiuoti.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Anglų lietuvių kalbų jūrų technikos, laivybos, žvejybos žodynas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Anglų lietuvių kalbų jūrų technikos, laivybos, žvejybos žodynas", Jurgis Banaitis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Jurgis Banaitis su knyga "Anglų lietuvių kalbų jūrų technikos, laivybos, žvejybos žodynas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Anglų lietuvių kalbų jūrų technikos, laivybos, žvejybos žodynas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jurgis Banaitis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Anglų lietuvių kalbų jūrų technikos, laivybos, žvejybos žodynas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Anglų lietuvių kalbų jūrų technikos, laivybos, žvejybos žodynas" perkama kartu