0

Pirkėjų atsiliepimai

Ant ugnies. Valgių receptai

Kaina internetu: 29,49 €
Kaina knygyne: 33,69 €*
Sutaupote: 4,20 € (13%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 29.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Ant ugnies. Valgių receptai" aprašymas

Vylius Blauzdavičius – laidų apie maistą kūrėjas, mėsos parduotuvių „Chef the Viking“ ir restorano šeimininkas, mėsos guru ir grilio ekspertas – dalijasi savo patirtimi, gardžiausiais kepsnių receptais ir kviečia susidraugauti su ugnimi.

Kaip išsirinkti kepsninę?
Kas geriau – malkos ar anglys?
Kaip kepti, kad jūsų patiekalas nevirstų beskonės sausos mėsos gabalu?
Kaip teisingai parinkti ir tinkamai marinuoti mėsą?
Kokios daržovės dera prie mėsos patiekalų?
Kaip ant ugnies iškepti gardžiausias pusryčių bandeles?
Kaip maišyti prieskonius ir ruošti gardžiausius padažus?

Knygoje „Ant ugnies. Valgių receptai“ beveik 100 receptų: jautiena, kiauliena, paukštiena, žvėriena, daržovės, padažai ir pagardai.

„Daug kas galvoja, kad prilygti virtuvės šefui neįmanoma – jo ir orkaitė kitokia, ir puodai, ir prieskoniai ypatingi. Ne, nereikia jokių profesionalams skirtų prietaisų. Aš gaminu pačiose įvairiausiose vietose: virtuvėje, lauke, turguje ar šventiniame renginyje. Tikroji kūryba prasideda gamtoje prie kepsninės. Kai viską lemia ne prietaisas, o ugnis. Ji geba sukurti visiškai skirtingus skonius. Jei mėsą ar duoną dėsite ant anglių, išgausite vieną skonį, jei virš ugnies – kitą, šalia ugnies – trečią. O jeigu kepsite nuo ugnies toliau ir tik ant dūmų, tai mėsos skonis bus dar kitoks.
Žmonės perka brangius sportinius automobilius, šoka su parašiutu ar lenda į ledinį vandenį, kad pajustų ryškias emocijas. O maistas – ir ne vieną, o keliskart per dieną – gali suteikti daugiau emocijų ir potyrių nei stipriausias adrenalinas.
Man patinka dalintis. Patinka, kai atėję į parduotuvę man ką nors naujo papasakojate. Mums tikrai ne visada pavyks pagaminti vienodai. Bet dalijimasis skatins tobulėti.
Ir ši knyga gimė iš noro dalintis. Mėsos kepimo technika, mano atradimai virtuvėje, maisto kelias iki mūsų skrandžių – visa tai noriu papasakoti. Nebūtina tiksliai atkartoti mano receptų, tik noriu, kad, rinkdamiesi mėsą ar pradėję ją gaminti, žinotumėte, kaip tai daryti skaniausiai.“

Vylius BlauzdavičiusKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Ant ugnies. Valgių receptai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Receptų knygos

Vylius Blauzdavičius pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Ant ugnies. Valgių receptai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Ant ugnies. Valgių receptai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Ant ugnies. Valgių receptai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Ant ugnies. Valgių receptai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vylius Blauzdavičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Ant ugnies. Valgių receptai" perkama kartu