0

Antanas Baranauskas. Gyvenimo tekstas ir tekstų gyvenimai

  • Nuolaida knygai -31%
Kaina internetu: 7,19 €
Kaina knygyne: 10,29 €*
Sutaupote: 3.10 € (31%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Antanas Baranauskas. Gyvenimo tekstas ir tekstų gyvenimai

  • Leidėjas: Aidai
  • Išleidimo metai: 2010
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9789955656777

2021-03-31 7.19 InStock
Į krepšelį
Knygos "Antanas Baranauskas. Gyvenimo tekstas ir tekstų gyvenimai" aprašymas

Leisdami laisvai veikti diachroninės rekonstrukcijos vaizduotei tartume, kad rašydamas „Kalnai ant kalnų, ė ant tų kalnų…“ Antanas Baranauskas sueiliavo Himalajų Lietuvą, nes poezija slaptu būdu „atsiminė“ indoeuropiečių protėvynę.

Tačiau ši knyga "Antanas Baranauskas. Gyvenimo tekstas ir tekstų gyvenimai" atsisako tradicinės literatūros istorijos puoselėtų ketinimų „stebuklingu būdu“ it gyvą atkurti klasiko asmenį ir pateikti pavyzdinę jo kūrybos apžvalgą. Apie poeto gyvenimą ji kalba kaip apie tekstą, kurio rišlumą lemia skaitymo pastanga. Todėl dėmesys tenka ligšiolinių skaitymų, interpretacijų kritikai, jų įtrūkių ir vidinių prieštaravimų paieškai.

Tekstologinis žvilgsnis į poeto tekstų gyvenimus arba istorijas, kurias tik iš pradžių kontroliuoja rašytojas, atskleidžia, kokios svarbos turi redaktoriai, leidėjai, skaitytojai. Išryškinami paradoksai, kurie kyla paisant „Anykščių šilelio“ tekstualinės visumos. Pasitelkiamos šiuolaikinei teksto teorijai svarbios intencionalumo, socialumo, kalbinio ir bibliografinio kodo perspektyvos, į ankstyvas poemos publikacijas žvelgiama kaip į visos Europos kontekste unikalų daugialypį tekstą.

Parašykite atsiliepimą apie "Antanas Baranauskas. Gyvenimo tekstas ir tekstų gyvenimai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Literatūros ir kalbos mokslo knygos

Paulius Subačius parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Antanas Baranauskas. Gyvenimo tekstas ir tekstų gyvenimai, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Antanas Baranauskas. Gyvenimo tekstas ir tekstų gyvenimai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Antanas Baranauskas. Gyvenimo tekstas ir tekstų gyvenimai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Antanas Baranauskas. Gyvenimo tekstas ir tekstų gyvenimai? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Paulius Subačius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Antanas Baranauskas. Gyvenimo tekstas ir tekstų gyvenimai" perkama kartu