-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: EURAS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Apie gyvybės ir Visatos kilmę

Kaina: 9,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-01-31 9.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Apie gyvybės ir Visatos kilmę" aprašymas

Knygoje „Apie gyvybės ir Visatos kilmę“ žymus fizikas ir kosmologas Seanas Carrollas pasakoja, kaip visuomet, lengvai, suprantamai ir įdomiai, apie veiksnius, tapusiais mokslinių Darvino ir Einšteino revoliucijų pagrindu, tuo pačiu parodydamas, kaip neįtikėtini mokslo atradimai, padaryti per pastąrąjį šimtmetį, pakeitė mūsų supratimą apie pasaulį ir, tuo pačiu, patį pasaulį taip pat.

Seanas Carrollas kalba apie gyvybę ir mirtį, jų vietą šioje Visatoje, pasakoja, kaip atrodo pasaulis kvantiniame, kosminiame ir žmogiškame lygmenyje, parodo, kur mūsų vieta šiuose pasauliuose, paaiškina, kaip bendražmogiškos vertybės susietos su mokslu. Knygoje „Apie gyvybės ir Visatos kilmę“ parodomas pasakojimo mastelis: po Didžiojo sprogimo praėjo keturiolika milijardų metų, matomą erdvės dalį užpildo šimtai milijardų galaktikų, o kiekvienoje galaktikoje yra apie šimtas milijardų žvaigždžių. Žmogus yra nepaprastai mažas, beveik neegzistuojantis darinys. Lyginant su Visata, žmogus mažesnis už atomą Žemės mastelyje. Mes maži, Visata neaprėpiama, konstatuoja Seanas Carrollas. Ir mes neturime instrukcijos, kaip ją pažinti. Ir vis tik žinome neįtikėtinai daug, teigia knygos „Apie gyvybės ir Visatos kilmę“ autorius.

Seano Carrollo Visatos kilmės argumentacijos stilių puikiai iliustruoja mokslininko vieši pokalbiai. Štai, kartą paklaustas, ar tolimoje ateityje galaktikų superklasteriai gali virsti savo nuosavomis Visatomis, jis atsakė: „Labai įdomus dalykas. Tai, ką mes vadiname vietine grupe, mūsų mažą Visatos gabaliuką, į kurį įeina Paukščių Takas, Andromedos galaktika, Magelano Debesys, kitos nedidelės galaktikos – jos nesiplečia. Visiškai. Ir atsakymas turbūt toks ir yra – likusi Visatos dalis nuo mūsų tols, ir, palaukus pakankamai ilgai, tiesiog išnyks, užges. Ir liksime tik mes, su savo galaktikų grupe. Ir jei mes lauksime toliau, Paukščių Tako ir Andromedos žvaigždės irgi užges, ir mums liks tik dujos, planetos ir nešviečiančios žvaigždės, na, ir juodosios skylės.“

Seanas Carrollas (1966 m.) yra teorinės fizikos mokslininkas, besispecializuojantis kvantinėje mechanikoje, bendroje reliatyvumo teorijoje ir kosmologijoje. Jis yra Kalifornijos technologijos instituto Fizikos departamento profesorius, parašęs tris mokslo populiarinimo knygas, vedęs fizikos blogą „Cosmic Variance“, bei publikuojantis straipsnius žurnale „Nature“ ir tokiuose leidiniuose kaip „The New York Times“, „Sky & Telescope“ ir „New Scientist“.

Iš anglų kalbos vertė Daumantas Gadeikis


  • Autorius: Sean Carroll
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 448
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090139424

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Apie gyvybės ir Visatos kilmę"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Mokslo populiarinimo knygos

Sean Carroll pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Apie gyvybės ir Visatos kilmę", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Apie gyvybės ir Visatos kilmę" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Apie gyvybės ir Visatos kilmę" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Apie gyvybės ir Visatos kilmę"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Sean Carroll tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Apie gyvybės ir Visatos kilmę" perkama kartu