0

Apie proto, dvasios ir minčių galią

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Apie proto, dvasios ir minčių galią

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 152
  • ISBN ar kodas: 9786090122389

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Apie proto, dvasios ir minčių galią" aprašymas
"Turime dėti pastangas ugdytis teigiamus bruožus, o svarbiausia – nuolat palaikyti savyje meilės ir atjautos jausmus. Žmogaus minčių ir emocijų prigimtis tokia: kuo labiau į jas įsijaučiame, tuo tvirčiau jos apsigyvena mumyse. Dėl to sąmoningai puoselėdami meilę ir atjautą sustiprinsime jų galią."
Jo Šventenybė Dalai Lama

Ištisus amžius žmonija visas savo jėgas atidavė kurdama materialią visuomenės gerovę. Nors daugelyje šalių pasiekėme aukštą gyvenimo lygį, mes dažnai nepatiriame gyvenimo pilnatvės ir nesijaučiame laimingi, o pasaulyje nemažėja smurto ir agresijos.
Ar įmanoma sąmoningai pakeisti savo protą, kad išmoktume pozityviai mąstyti ir taptume dvasingesni?
Kaip išsiugdyti gebėjimą rūpintis ne tik savo, bet ir kitų žmonių gerove?

Šioje knygoje "Apie proto, dvasios ir minčių galią" Jo Šventenybė Dalai Lama skelbia, kad viso mūsų gyvenimo kelio esmė yra atjauta, įkvepianti norą nušvisti kitų labui. Kuo labiau puoselėsime meilės, užuojautos ir gerumo jausmus aplinkiniams, tuo ramesni, saugesni ir kartu laimingesni jausimės patys.

Iš anglų k. vertė Tadas Juras

Parašykite atsiliepimą apie "Apie proto, dvasios ir minčių galią"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Apie proto, dvasios ir minčių galią, kurią skaitytojams dovanoja Dalai Lama. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Dalai Lama su knyga Apie proto, dvasios ir minčių galią jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Apie proto, dvasios ir minčių galią patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Dalai Lama. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Apie proto, dvasios ir minčių galią palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Apie proto, dvasios ir minčių galią" perkama kartu