Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Ar skriaudžiame savo vaikus?

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 2.27 SoldOut

Knygos „Ar skriaudžiame savo vaikus?“ aprašymas

Knyga skirta tėvams, pedagogams, pedagogikos studentams ir smalsiems žmonėms - žodžiu, visiems, norintiems artimiau susipažinti su austrų pedagogo, mokslininko ir filosofo Rudolfo Šteinerio pedagogika.
Knygoje nėra neginčijamų taisyklių, joje pateiktos tik tam tikros gairės, padedančios suprasti vaikus ir sudarytos vadovaujantis R. Šteinerio raštais bei paskaitomis apie žmogaus pažinimą.
Knygoje daugiausia dėmesio skiriama vaikui nuo gimimo iki septynerių metų, aiškinama kaip ir kodėl dirbama Šteinerio vaikų darželiuose. Nagrinėjami ir kiti du septynerių metų laikotarpiai, kadangi sunku suprasti vieną periodą neturint žinių apie kitus.
Be to, knygoje pateikiamas žmogaus paveikslas, paimtas ir R. Šteinerio dvasio ir pažinimo mokslo, vadinamo antroposofija. R. Šteinerio žmogaus samprata labai įvairiapusė ir sudėtinga, todėl knygoje pateikta supaprastintai ir elementariai su viltimi, kad besidomintieji užsidegs noru toliau gilintis į šią temą paties R. Šteinerio veikaluose.
Galbūt knyga pravers kaip mokymo priemonė vaikų darželio auklėtojų, laisvalaikio pedagogų bei mokytojų seminarijose.

  • Autorius: Inger Brochmann
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 1999
  • Knygos puslapių skaičius: 80
  • ISBN ar kodas: 9986-805-88-0

Parašykite atsiliepimą apie „Ar skriaudžiame savo vaikus?“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Ar skriaudžiame savo vaikus?“, Inger Brochmann. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Inger Brochmann su knyga „Ar skriaudžiame savo vaikus?“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Ar skriaudžiame savo vaikus?“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Inger Brochmann. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Ar skriaudžiame savo vaikus?“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Ar skriaudžiame savo vaikus?“ perkama kartu