0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Aš ir kt. dykaduoniai (galimas viršelio brokas)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 1.49 SoldOut

Knygos "Aš ir kt. dykaduoniai (galimas viršelio brokas)" aprašymas

Vytautas P. Bložė (g. 1930), pripažintas šiuolaikinės poezijos meistras, knygoje „Aš ir kt. dykaduoniai“ kartu su kitais aš-dykinėtojais (rašančiaisiais), kaip įprasta manyti, tuščiai leidžia laiką vedžiodamas plunksną popieriuje: tekstuose apmąsto praeito laimingo laikotarpio, šiuolaikinio žmogaus, tautos egzistencijos problematiką.

Apie šią poeto knygą Mindaugas Grigaitis www.kamane.lt rašė: „V. P. Bložės žmogus egzistuoja laike, o laikas nuolat tęsiasi. Tai, kas buvo, niekada nesibaigia, nes nuolat vis iš naujo apsireiškia atmintyje ir sąmonę pažadina vis naujam savęs patyrimui. Net ilgalaikis akylas savęs stebėjimas neduoda galutinių atsakymų. Atvirkščiai – tik kelia naujus klausimus, kol įkalina užburtame klausimų be atsakymų rate: „ak į save į save mes įklimpome amžiams/ amžiams: mūsų niekas neišgelbės “.


  • Autorius: Vytautas P. Bložė
  • Leidėjas: Druka
  • Išleidimo metai: 2009
  • Knygos puslapių skaičius: 87
  • Formatas: 17x16, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094040559

Parašykite atsiliepimą apie "Aš ir kt. dykaduoniai (galimas viršelio brokas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Aš ir kt. dykaduoniai (galimas viršelio brokas)", Vytautas P. Bložė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vytautas P. Bložė su knyga "Aš ir kt. dykaduoniai (galimas viršelio brokas)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Aš ir kt. dykaduoniai (galimas viršelio brokas)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vytautas P. Bložė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Aš ir kt. dykaduoniai (galimas viršelio brokas)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Aš ir kt. dykaduoniai (galimas viršelio brokas)" perkama kartu