0

Atgalios, arba Lemtingos nederamų knygų skaitymo pasekmės

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Atgalios, arba Lemtingos nederamų knygų skaitymo pasekmės

  • Leidėjas: Gelmės
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 17x30, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 216
  • ISBN ar kodas: 9786098168426

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Atgalios, arba Lemtingos nederamų knygų skaitymo pasekmės" aprašymas
"Atgalios" - tai daugiasluoksnė knyga, primenanti "Alisą Stebuklų šalyje", "Mikę Pūkuotuką". Ji tarsi svogūnas – po kiekvienu lukšteliu randi vis gilesnę daugiaprasmę mintį. Tad vaikai gali pasitenkinti spalvingu jos turinio luobu, o mąstančiam suaugusiajam vidinė, tarpais kiek kandi esmė net ašarą išspaudžia.

Autorius tarsi nori pabėgti nuo kasdienybės rutinos, bet tai įmanoma tik žinant burtažodį. Ir tada įprasti buitiniai rūpesčiai sprogs it muilo burbulas. Atsiras žalias Arklys, Pingvinas skries į žvaigždes, žmogus trumpam virs Triušiu, netrukus pasirodys ir jo primityvusis antrininkas Tridantis, kad jiedu vėl taptų vientisu žmogumi.
Liks tik prarasto rojaus ilgesys ir klausimas: ar dar grįšiu atgalios? Deja.

Zbignewas Batko (1940–2007) – žinomas lenkų rašytojas, vertėjas, scenaristas.

Stasys Eidrigevičius (g. 1949) – garsus šiuolaikinis lietuvių daililninkas, grafikas ir režisierius. Nuo 1980 m. jis gyvena Varšuvoje. Yra pelnęs daugiau kaip 40 tarptautinių apdovanojimų, surengęs per 100 parodų visame pasaulyje. "Atgalios" – viena iš jo iliustruotų vaikiškų knygų. 1986 m. už ją dailininkas Barselonoje apdovanotas Premio Catalonya.

Parašykite atsiliepimą apie "Atgalios, arba Lemtingos nederamų knygų skaitymo pasekmės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Atgalios, arba Lemtingos nederamų knygų skaitymo pasekmės, kurį parašė Zbignewas Batko, Stasys Eidrigevičius. Siūlome ne tik išsamų Atgalios, arba Lemtingos nederamų knygų skaitymo pasekmės aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Zbignewas Batko, Stasys Eidrigevičius. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Atgalios, arba Lemtingos nederamų knygų skaitymo pasekmės. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Atgalios, arba Lemtingos nederamų knygų skaitymo pasekmės dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Atgalios, arba Lemtingos nederamų knygų skaitymo pasekmės" perkama kartu