TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Atleidimas - dieviškoji chirurgija

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 4.6 SoldOut

Knygos "Atleidimas - dieviškoji chirurgija" aprašymas

Viena iš vietų, kur galima asmeniškai susitikti su Jėzumi ir leisti Jam su mumis susijungti – tai Atgailos sakramentas. Knygoje autorius aptaria įvairius šio sakramento teikimo būdus, paliečia dar ir šias temas: savigrauža ir atgaila, ašarų dovana, išlaisvinimas, vidinis išgydymas. Įžvalgomis ir liudijimais kalba apie paskutinę atleidimo dimensiją – žmogaus atleidimą žmogui.
Vertė: Aistė Masiokaitė


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Atleidimas - dieviškoji chirurgija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Atleidimas - dieviškoji chirurgija", Daniel-Ange. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Daniel-Ange su knyga "Atleidimas - dieviškoji chirurgija" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Atleidimas - dieviškoji chirurgija" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Daniel-Ange. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Atleidimas - dieviškoji chirurgija" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Atleidimas - dieviškoji chirurgija" perkama kartu