0

Audito pagrindai

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Audito pagrindai

  • Leidėjas: Šiaulių kolegija
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: Minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • ISBN ar kodas: 9786094150272

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Audito pagrindai" aprašymas
Šios mokymo (-si) priemonės tikslas - suteikti studentams susistemintų žinių apie auditą, padėti jas įtvirtinti, atsakant į kartojimo klausimus, analizuojant praktines situacijas bei atliekant papildomas savarankiškas savikontrolės užduotis.
Ši priemonė skirta kolegijų buhalterinės apskaitos, finansų studijų programų studentams, besimokantiems audito pagrindų dalyką, dėstytojams bei visiems pageidaujantiems įgyti audito teorijos žinių.

Parašykite atsiliepimą apie "Audito pagrindai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Audito pagrindai, kurią skaitytojams dovanoja Kristina Gideikienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Kristina Gideikienė su knyga Audito pagrindai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Audito pagrindai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kristina Gideikienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Audito pagrindai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Audito pagrindai" perkama kartu