0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Aukso tiltas. Lietuvių liaudies pasakos

  • Nuolaida knygai -34%
Kaina internetu: 13,99 €
Kaina knygyne: 20,99 €*
Sutaupote: 7.00 € (34%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-12-31 13.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Aukso tiltas. Lietuvių liaudies pasakos" aprašymas

Pasakos sekamos nuo neatmenamų laikų. Jos yra tautos išminties lobynas, į kurį senoliai pririnko ne tik įstabiausių istorijų, bet ir žinų, patarimų. O kad pasakos netaptų nuobodžių pamokslų rinkiniu, jas apipynė nuotykiais.

Dabartinis pasaulis labai skiriasi nuo to, kuriame pasakos buvo sukurtos. Nenuostabu, kad šiuolaikiniai vaikai daugelio jų žodžių ar jose vaizduojamų dalykų nesupranta.

Į knygą „Aukso tiltas“ atrinktos pasakos perrašytos bendrine kalba, kad visi, tiek maži, tiek dideli, jas suprastų ir pamėgtų. O gal kartu ir senolių išminties pasisemtų.

Knygoje „Aukso tiltas“ rasite neregėtų negirdėtų lietuvių liaudies pasakų apie:
karalaites, slibinus ir narsius jaunikaičius;
gudruolius ir kvailius;
išmintingus žvėris.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Debesų ganyklos
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • Formatas: 21x27, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094731761

Parašykite atsiliepimą apie "Aukso tiltas. Lietuvių liaudies pasakos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių liaudies pasakos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Aukso tiltas. Lietuvių liaudies pasakos", kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų "Aukso tiltas. Lietuvių liaudies pasakos" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Aukso tiltas. Lietuvių liaudies pasakos". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Aukso tiltas. Lietuvių liaudies pasakos" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Aukso tiltas. Lietuvių liaudies pasakos" perkama kartu