TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Bėgiai išnyksta rūke

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 2.19 SoldOut

Knygos "Bėgiai išnyksta rūke" aprašymas

Knygoje "Bėgiai išnyksta rūke" - spausdinamos žymaus rašytojo, Nacionalinės premijos laureato Juozo Apučio (1936–2010) keturios apysakos. Šiam leidimui anksčiau spausdintus kūrinius autorius iš naujo pats redagavo ir taisė. Apysakos yra sulaukusios didelio susidomėjimo, literatūros mokslininkų analizės. Jas sieja, pasak autoriaus, tas pats pagrindinis herojus. „Savo egzistencijos kelionę jis pradeda vaikystėje pamatyta besileidžiančia saule ir gimtąja pirkia, o toliau jo keliai nusidriekia per kūniškojo ir dvasinio gyvenimo dešimtmečius, apimančius dalį tautos istorijos“.


Iš Juozo Apučio „Pabaigos žodžio“: „Visą savo gyvenimą rašytojas rašo vieną knygą. Knygų pavadinimai kitokie, herojų vardai kitokie, papasakotos istorijos kitokios, – būtos ar grynai fantazijos sukurtos, – o kūrybos medžio šerdis ir šakos yra to paties autoriaus, gyvos jo mintimis, jausmu, gaivališka ar medituojančia egzistencija“.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Bėgiai išnyksta rūke"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Bėgiai išnyksta rūke", Juozas Aputis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Juozas Aputis su knyga "Bėgiai išnyksta rūke" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Bėgiai išnyksta rūke" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Juozas Aputis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Bėgiai išnyksta rūke" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Bėgiai išnyksta rūke" perkama kartu