0
Berniukas ir Dundukas
4.39 InStock

Berniukas ir Dundukas

Internetu: 4,39 €
Knygyne: 4,99 €*
Sutaupote: 0.60 € (13%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Berniukas ir Dundukas

  • Leidėjas: Gudragalvis
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 11x15, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 28
  • ISBN ar kodas: 9786098019407

4.39 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Knygelė vaikams "Bernuikas ir Dundukas" onkologijos tema - optimistinė, spalvinga - įrankis pakalbėti su vaikais tokia sunkia tema.

Eiliuota pasaka apie auglį Dunduką, gyvenusį berniuko galvoje, viena iš nedaugelio knygučių vaikams apie onkologines ligas. Parašyta šiltai ir paprastai ji skirta tam, kad padėtų lengviau suprasti ligos ir gydymosi patirtį, su kuria susiduria onkologine liga susirgę vaikai. Tai tarsi terapinė pasaka, kurios pagrindinis tikslas ir yra padėti nugalėti baimes ir prijaukinti sudėtingas, komplikuotas, sunkias situacijas.

Knygutė „Berniukas ir Dundukas“ gali suteikti elementariausių žinių vaikui, o tėvams, medikams, psichologams tapti atrama slaugant mažuosius.

Lėšos, surinktos parduodant knygutes, bus panaudotos vaikų, tapusių našlaičiais, ugdymui ir psichologinei pagalbai. VšĮ edukacinis paramos centras „Žvaigždžių avilys“ už surinktas lėšas įsipareigoja suburti likimo nuskriaustus vaikus, sudaryti sąlygas jiems įveikti mokymosi spragas, teikti psichologinę pagalbą pasitelkiant reikalingų sričių specialistus.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu