0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Bolivijos dienoraštis

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 6.51 SoldOut

Knygos "Bolivijos dienoraštis" aprašymas

Iš ispanų kalbos vertė Alma Naujokaitienė.
Tai knyga apie partizanų karo strategiją ir taktiką, taip pat praktinis vadovėlis, kuriame galima rasti žinių, kaip kasti prieštankinę tranšėją ir pasidaryti Molotovo kokteilį. Rašydamas šį veikalą Ernestas Če Gevara rėmėsi asmenine patirtimi, sukaupta pergalingame kare prieš Batistos rėžimą Kuboje 1956 - 1959 m. Čia aptariami ne tik kasdieniniai kovotojo rūpesčiai, partizano psichologija ir motyvacija, bet ir laikysena bendraujant su gyventojais, aplinka, pabrėžiamas ideologinis kovos momentas, pasisakoma už lyčių lygybę partizaniniame judėjime.

  • Autorius: Ernesto Che Guevara
  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2007
  • Knygos puslapių skaičius: 243
  • Formatas: 14x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955640271

Parašykite atsiliepimą apie "Bolivijos dienoraštis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Bolivijos dienoraštis", Ernesto Che Guevara. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Ernesto Che Guevara su knyga "Bolivijos dienoraštis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Bolivijos dienoraštis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ernesto Che Guevara. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Bolivijos dienoraštis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Bolivijos dienoraštis" perkama kartu