⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Česilo pakrantėje (knyga su defektais)

4.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2011-03-17 nijolė

silpnesnė, nei kitos \r\n\r\nautoriaus knygios, bet šiaip gera


Šiuo metu neparduodama

2023-09-30 1.99 SoldOut

Knygos "Česilo pakrantėje (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Edvardas ir Floransa, jauni ir skaistūs, tą rytą susituokę, atvyksta medaus mėnesiui į viešbutį Dorseto pakrantėje.

Per pietus savo numeryje abu stengiasi nugalėti kiekvienas savąsias baimes dėl jų laukiančios vestuvių nakties. Naktis nenusiseka, ir Floransa pabėga iš kambario. Edvardas galiausiai nuseka paskui ją, ir tarp jųdviejų jūros pakrantėje įvyksta skausmingas pokalbis. Per jį išsakomi kaltinimai vienas kitam ir šiaip bjaurūs dalykai, pasirenkami keliai, iš kurių sugrįžti nebeįmanoma.

Vėliau savo gyvenime Edvardas supranta: "Meilė ir kantrybė – jeigu tik būtų turėjęs šias abi kartu – tikrai būtų padėjusios jiedviem likti drauge."

Ian McEwan (Janas Makjuanas) – meistras apibrėžti momentą, vietą ir laiką. Sykį kam nors įvykus, po to niekada nebebus taip pat. „Česilo pakrantėje“ - subtilus pasakojimas apie vestuvių naktį seksualinės revoliucijos išvakarėse.


  • Autorius: Ian McEwan
  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2009
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955132240

Kiti taip pat domėjosi


2011-03-17

silpnesnė, nei kitos \r\n\r\nautoriaus knygios, bet šiaip gera

Parašykite atsiliepimą apie "Česilo pakrantėje (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Česilo pakrantėje (knyga su defektais)", Ian McEwan. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Ian McEwan su knyga "Česilo pakrantėje (knyga su defektais)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Česilo pakrantėje (knyga su defektais)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ian McEwan. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Česilo pakrantėje (knyga su defektais)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Česilo pakrantėje (knyga su defektais)" perkama kartu