0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Choro dirigento užrašai

Kaina internetu: 1,99 €
Kaina knygyne: 6,29 €*
Sutaupote: 4.30 € (69%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 1.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Choro dirigento užrašai" aprašymas

Paskutinį kartą knyga apie chorvedžio darbą lietuvių kalba buvo išleista daugiau nei prieš 40 metų (J. Narvidas, Chorinio darbo pagrindai, 1969). Nuo to laiko pasaulis gerokai pasikeitė.
Rasos Gelgotienės Choro vadovo užrašai – tai patraukli, aiškios struktūros, šiuolaikiška, nuoširdi ir kartu labai praktiška knyga. Su didžiausiu susidomėjimu skaičiau pastraipas apie gimtosios kalbos naudojimą vokalo formavimui, apie dikcijos priklausymą nuo gero balsių, – o ne priebalsių, – tarimo. Labai vertingos kai kurios pastabos dėl lotynų kalbos tarimo. Sužavėjo autorės rūpinimasis gero dainininko perspektyvomis, balso higiena (duodamas išsamus balso ilsinimo receptų sąrašas). Pasiūlytas įspūdingai paprastas ir suprantamas ritmo notacijos paaiškinimas muzikinio rašto neišmanantiems choristams. Detaliai aprašyti universalūs gero sceninio vaizdo pricipai.
Daugelį chorinio darbo aspektų Rasa Gelgotienė mato ne vien talentingos choro dirigentės, bet ir modernios kultūros vadybininkės akimis. Be didelių užuolankų ir įprastos mistifikacijos aptariamos aktualios struktūrinės bei organizacinės chorinio darbo sritys: choro įvaizdžio kūrimas, santykiai su žiniasklaida, reklama, chormeisterių darbo organizavimas, finansų tvarkymas, choro vadovo motyvacija ir apmokėjimas.


  • Autorius: Rasa Gelgotienė
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2011
  • Knygos puslapių skaičius: 148
  • Formatas: minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955234739

Parašykite atsiliepimą apie "Choro dirigento užrašai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Choro dirigento užrašai", kurią skaitytojams dovanoja Rasa Gelgotienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Rasa Gelgotienė su knyga "Choro dirigento užrašai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Choro dirigento užrašai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rasa Gelgotienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Choro dirigento užrašai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Choro dirigento užrašai" perkama kartu