Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Choro dirigento užrašai

Kaina: 1,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-10-31 1.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Choro dirigento užrašai" aprašymas

Paskutinį kartą knyga apie chorvedžio darbą lietuvių kalba buvo išleista daugiau nei prieš 40 metų (J. Narvidas, Chorinio darbo pagrindai, 1969). Nuo to laiko pasaulis gerokai pasikeitė.

Rasos Gelgotienės „Choro dirigento užrašai“ – tai patraukli, aiškios struktūros, šiuolaikiška, nuoširdi ir kartu labai praktiška knyga. Su didžiausiu susidomėjimu skaičiau pastraipas apie gimtosios kalbos naudojimą vokalo formavimui, apie dikcijos priklausymą nuo gero balsių, – o ne priebalsių, – tarimo. Labai vertingos kai kurios pastabos dėl lotynų kalbos tarimo. Sužavėjo autorės rūpinimasis gero dainininko perspektyvomis, balso higiena (duodamas išsamus balso ilsinimo receptų sąrašas). Pasiūlytas įspūdingai paprastas ir suprantamas ritmo notacijos paaiškinimas muzikinio rašto neišmanantiems choristams. Detaliai aprašyti universalūs gero sceninio vaizdo pricipai.

Daugelį chorinio darbo aspektų Rasa Gelgotienė mato ne vien talentingos choro dirigentės, bet ir modernios kultūros vadybininkės akimis. Be didelių užuolankų ir įprastos mistifikacijos aptariamos aktualios struktūrinės bei organizacinės chorinio darbo sritys: choro įvaizdžio kūrimas, santykiai su žiniasklaida, reklama, chormeisterių darbo organizavimas, finansų tvarkymas, choro vadovo motyvacija ir apmokėjimas.


  • Autorius: Rasa Gelgotienė
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2011
  • Knygos puslapių skaičius: 148
  • Formatas: 15x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955234739

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Choro dirigento užrašai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie muziką, teatrą, šokį

Rasa Gelgotienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Choro dirigento užrašai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Choro dirigento užrašai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Choro dirigento užrašai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Choro dirigento užrašai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Rasa Gelgotienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Choro dirigento užrašai" perkama kartu