Grožinė literatūra už SUPERKAINĄ! Tūkstančiai knygų čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Čiauškančios raidės

2.7
(3 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 3,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2017-05-22 Ilona

labai graži knygelė


2022-07-31 3.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Čiauškančios raidės" aprašymas

Ievos Babilaitės knyga "Čiauškančios raidės". "Visuomet patikdavo ką nors įsivaizduoti. Kartais šešėliai ar spalvų deriniai išprovokuoja naujus, nebūtus vaizdus, kad ir mėlyną mešką. Rimti žmonės pasakytų, kad tokių nebūna, bet jei piešinys vykęs, tuomet imi ir suabejoji ar tikrai...

O raides matau visur, nes jos sudarytos iš tų pačių formų kaip ir supantys mus daiktai - žaislai. Pamenu, kai tik pradėjau skaityti, buvau labai supykus ant vienos iš raidžių, nes niekaip neatsimindavau jos "vardo". Kad taip nenutiktų mano sūnui Matui ir visiems norintiems pažinti raidžių pasaulį, surašiau ir nupiešiau daugybę žodžių, kurie šį pažinimą padarytų patrauklų."


Ieva Babilaitė


D.

Didžiaakis drugelis

dieną dobilų

dykumoje

dainuodamas,

dangų

drambliams

dalijo.

Devitas,

drasiausias

dramblys

dėkodamas drįso

derėtis:

"Dar du debesis

duok, drauguži!"
M.

Mėlyna meška

mėnesienoje meškiuką maudė. Mėlynės

mėnulyje mėlynavo, mama

medyje meškiuką mylavo.  • Autorius: Ieva Babilaitė
  • Leidėjas: Žara
  • Išleidimo metai: 2010
  • Knygos puslapių skaičius: 48
  • Formatas: kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986342465

Kiti taip pat domėjosi


2021-01-26

Knygą pasiėmėm iš bibliotekos. Bet didesnės nesąmonės nėra tekę skaityti... Nei eilėraštis nei pasakojimas koks. Padraikai viskas surašyta iš tam tikros raidės.

2017-05-22

labai graži knygelė

2017-02-11

Na, kazkaip...Virselis toks patrauklus, pirkau fiziniame knygyne nepavarciusi, internetu, o atvertus tai tos iliustracijos labai jau tokia bohema...Ir tos baltos eiles prie kievienos raides, ne nezinau, manes pacios nezavi, o vaikai gal dar ir per mazi, palauksime keleta meteliu, gal jiems kitaip, nei man atrodys :-)

Parašykite atsiliepimą apie "Čiauškančios raidės"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuviškos abėcėlės knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Čiauškančios raidės", kurį pristato Ieva Babilaitė. Siūlome ne tik išsamų "Čiauškančios raidės" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Ieva Babilaitė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Čiauškančios raidės". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Čiauškančios raidės" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Čiauškančios raidės" perkama kartu