Kalėdinė patogupirkti.lt MUGĖ - ieškantiems dovanų! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Čipas

Kaina: 4,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-12-31 4.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Čipas" aprašymas

Šveicarų rašytojo Franzo Hohlerio knyga vaikams „Čipas“ pasakoja apie nepaprastai nuotykingą vaizduotės jėgą.

Kartais mintys ir svajonės, esančios tik galvoje, tampa tikroviškesnės už realybę. Kai Franzo Hohlerio romano herojus atsibunda, jo kambaryje lieka naktį susapnuoto sapno dalelytė. Kartais tai būdavo smalos kvapas, nes Čipas svajojo apie statybas, kartais – eglės spyglių kvapas, primenantis Čipui pasivaikščiojimus po mišką. Tai nebuvo gąsdinantis dalykai. Bet viskas pasikeitė, kai sapnai pradėjo materializuotis su visa jėga. Vieną kartą Čipas atsibunda vandens apsemtame bute, nes naktį jis susapnavo, kad žvejoja valtyje. Berniuko tėvai, savaime suprantama, sunerimsta, ir nuveda Čipą pas gydytoją. Paskirtos tabletės blokuoja svajones. Aplinkiniams gyvenimas palengvėja, bet ne Čipui – jis pradeda liūdėti. Ir vieną dieną jis dingsta. Tiksliau, vieną rytą Čipas atsibunda ne savo lovoje, o keistoje saloje, kurioje sutinka Čaką, galintį svajoti taip stipriai, kad pasekmės tiesiog neįsivaizduojamos. Čipas ir Čakas leidžiasi į nuotykius ir susipažįsta su karaliumi Snarko IV, turinčių planų, kaip pakeisti salos karalystę.

Franzo Hohlerio knyga „Čipas“ pati savaime yra įspūdingos vaizduotės tekstas, su aiškia ir stipria idėja – vaizduotė yra ryškiausias ir paradoksaliai – realistiškiausias žmogaus pasaulis.

Daugeliui Šveicarijos (ir kitų vokiškai skaitančių šalių) vaikams Franzo Hohlerio „Čipas“ tapo pirmąja stora (virš 100-o puslapių) savarankiškai perskaityta knyga. Jos įžangoje autorius perspėja skaitytojus, kad jo istorija tokia gera, kad galiausiai jiems bus sunku atskirti išsigalvojimą nuo realybės. Ir šis Franzo Hohlerio pasitikėjimas savo meistryste yra visiškai teisingas. Jis pasakojimą dėlioja tiksliai ir imliai, nesileisdamas į perteklines detales. Franzas Hohleris nesivargina ir nevargina savo jaunųjų skaitytojų peizažų aprašymais, o tiesiog perkelia juos į ryškų Čipo pasaulį. Tai yra viena iš tų knygų, kurios su malonumu skaitomos du kartus – pirmą kartą vaikystėje, antrą – brandžiame amžiuje, kai ieškant lentynose kokios nors literatūros savo vaikams, akis užkliūna už „Čipo“ nugarėlės ir vėl nebepaleidžia iki paskutinio puslapio.

Franzas Hohleris gimė 1943 metais Bielio mieste, dabar gyvena Ciuriche. Rašytojas išgarsėjo ne tik savo literatūros kūriniais, bet ir solinėmis kabareto programomis, kurias atlieka ir scenoje, ir televizijoje.

Iš vokiečių kalbos vertė Rūta Jonynaitė, šv. Jeronimo premijos laureatė


  • Autorius: Franz Hohler
  • Leidėjas: Odilė
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 164
  • Formatas: 12x19, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098222166

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Čipas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Čipas", kurį pristato Franz Hohler. Siūlome ne tik išsamų "Čipas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Franz Hohler. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Čipas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Čipas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Čipas" perkama kartu