0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Dabar aš ramiai papietausiu

3.5
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 5,49 €
Kaina knygyne: 6,69 €*
Sutaupote: 1.20 € (18%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-12-21


2021-09-30 5.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Dabar aš ramiai papietausiu" aprašymas

„Dabar aš ramiai papietausiu“ – debiutinis Sauliaus Vasiliausko trumposios prozos rinkinys, išleistas laimėjus „Pirmosios knygos“ konkursą. Autoriaus pasakojimai šiek tiek autobiografiniai, įkvėpti atidžių kasdienybės stebėjimų, lengvai ironiški ir atviri.

Sauliaus Vasiliausko knygą sudaro trumposios prozos žanro tekstai. Jie skirtingi – miniatiūros, esė ir kitos formos kviečia panerti į veikėjo gyvenimo nuotrupas, įvairius dialogus, pamąstymus, išgyvenimus bei patyrimus. Autorius sako, kad ši knyga bus artima jaunimui, kuris dar ieško savęs, išgyvena neramias mintis, stresą, nuovargį, jaučiasi įkliuvęs į užburtą ratą, tačiau tiki, kad ateis akimirka ir viskas taps paprasčiau. Taip pat rašytojas tikisi, kad istorijose šį tą artimo ras ir literatūros gurmanai.

Knygos „Dabar aš ramiai papietausiu“ tekstai parašyti įvairiomis aplinkybėmis ir atspindi autoriaus santykį su aplinka, kalba, taip pat perteikia kasdienybėje patiriamą nerimą ir asmeninių vertybių paieškas. Iš pirmo žvilgsnio tekstai paprasti ir daugeliui skaitytojų sukels šypseną, primins juos pačius ir pažįstamas situacijas. Rašytojas nevengia švelniai pasijuokti iš tam tikrų dalykų, pavyzdžiui, interviu, kuriuos rengia nepasiruošę žurnalistai. Autoriaus aprašomi įvykiai nutinka kiekvieną dieną. Tačiau kasdien matomi reiškiniai primena, kad gyvenimą reikia gyventi ir tą daryti ne paviršutiniškai, o iš esmės – klausyti, stebėti, patirti.

Kartais šiek tiek ironiški, kartais labai nuoširdūs, kartais stebėtinai paprasti pasakojimai ir netikėti jų siužetai palies kiekvieną, ieškantį įkvėpimo mažuose dalykuose.

Saulius Vasiliauskas (g. 1989 m.) – naujosios kartos prozininkas. Literatūros studijų doktorantas rašyti pradėjo dar mokykloje, o jo rašinius spausdino žurnalai vaikams. Vėliau šiek tiek paknebinėjęs poezijos žanrą jis ėmėsi rašyti esė. Sauliaus Vasiliausko tekstai publikuoti įvairiuose literatūriniuose leidiniuose.

Knygos viršelį puošia menininkės Ūlos Šveikauskaitės iliustracija.

Domitės modernia lietuvių literatūra? Rekomenduojame knygą „Dabar aš ramiai papietausiu“ įsigyti internetu ir susipažinti su „Pirmosios knygos“ konkurso nugalėtoju. Pirkti online verta visada, juk knygos čia, dažnai, kainuoja pigiau. Taip pat nuolat vyksta išpardavimai bei akcijos, kuomet už patrauklią kainą galite įsigyti naujų ir atsiliepimuose bei apžvalgose puikiai įvertintų leidinių. Trumpi parašymai, santraukos, parengtos ištraukos, nurodytas puslapių skaičius, leidimo metai ir kita informacija padės išsirinkti ir patogiai įsigyti įdomią knygą.2021-01-28

Įsigijau kartu dvi knygas: šią S. Vasiliausko ir Ch. Bukowski "Moterys". Pradėjau nuo S. Vasiliausko, patiko tik (arba net) du pasakojimai: “Močiutė” ir “Dabar aš ramiai papietausiu “, visa kita – tikra nuobodiada, arba nuobodulininkystė (pasiskolinau iš RoRa). O paskui jau skaitant Ch. Bukowskį:” jis buvo dirbtinis, prėskas, nugludintas”- kaip apie pirmosios knygos autorių...

2020-12-21

Parašykite atsiliepimą apie "Dabar aš ramiai papietausiu"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Dabar aš ramiai papietausiu", kurią skaitytojams dovanoja Saulius Vasiliauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Saulius Vasiliauskas su knyga "Dabar aš ramiai papietausiu" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Dabar aš ramiai papietausiu" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Saulius Vasiliauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Dabar aš ramiai papietausiu" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Dabar aš ramiai papietausiu" perkama kartu