0

Dabar aš ramiai papietausiu

  • Nauja knyga
Kaina internetu: 5,49 €
Kaina knygyne: 6,69 €*
Sutaupote: 1.20 € (18%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Dabar aš ramiai papietausiu


2020-10-31 5.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Dabar aš ramiai papietausiu" aprašymas

PIRMOJI PROZOS KNYGA

„Gimiau 1989-aisiais Vilniuje, augau Širvintose. Spausdinti tekstus – esė, apsakymus, miniatiūras – pradėjau atsikraustęs į sostinę, kur studijuoju literatūrologijos doktorantūroje, užsiimu įvairiomis kultūrinėmis veiklomis ir gainioju kamuolį jaunųjų humanitarų, menininkų krepšinio komandoje „Egzistenciniai klausimai“.
Žinau, kad mano senelis Stasys, ištremtas į Vorkutos lagerį, pasakodavo blatniesiems intriguojančias istorijas – kad nebūtų sumuštas, kad išgyventų. Turėjo būti geras pasakotojas. Išgyvenimo pasakotojas. O aš? Pasakoju bandydamas išgyventi? Matyt, taip teigti nebūtų tikslu ir sąžininga. Veikiau mokausi klausyti ir stebėti, bent truputį sulėtinti įvykius, patirti dabartį“
, – Saulius Vasiliauskas.

Viršeliui panaudota Ūlos Šveikauskaitės iliustracija.

Leidyklos skelbtame „Pirmosios knygos“ konkurse 2020 m. Saulius Vasiliauskas laimėjo pirmąją vietą prozos kategorijoje.

Parašykite atsiliepimą apie "Dabar aš ramiai papietausiu"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Dabar aš ramiai papietausiu, kurią skaitytojams dovanoja Saulius Vasiliauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Saulius Vasiliauskas su knyga Dabar aš ramiai papietausiu jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Dabar aš ramiai papietausiu patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Saulius Vasiliauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Dabar aš ramiai papietausiu palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Dabar aš ramiai papietausiu" perkama kartu