0

Dabar tu mane supranti...

5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
KALĖDINIŲ DOVANŲ IDĖJOS
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
2018-07-23 regina

labai gera knyga.. Ir verkti teko ir pamąstyti...

Informacija

Dabar tu mane supranti...

  • Leidėjas: Dominicus lituanus
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 246
  • ISBN ar kodas: 9789955811855

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Dabar tu mane supranti..." aprašymas

Emma Haughton dirbo laisvai samdoma žurnaliste, rašė apybraižas daugybei įvairiausių laikraščių ir prašmatnių blizgių žurnalų, o tik tada tapo rašytoja. Ji yra keturių vaikų mama, šiuo metu gyvena ir rašo grožinę literatūrą Dorsete.

Emmos Haughton romanas "Dabar tu mane supranti..." – puikiai sukomponuotas psichologinis trileris, įtraukiantis ir nepaliekantis skaitytojo ramybėje iki pat paskutinio puslapio. Rutuliodama paauglio Denio dingimo ir paieškų intrigą, autorė atskleidžia gilų ir sudėtingą jo draugės Hanos, jos tėčio, Denio tėvų ir Dauno sindromu sergančios Denio sesutės Alisos pasaulius.

Kaip netikėti ir siaubingi nutylėtos paslapties padariniai, menkutis sandėris su sąžine pasmerkia begalinei nežinios ir bergždžių pastangų rasti pradingėlį kančiai. Bėgimas nuo tiesos, nuo akistatos su savo artimu, su savimi pačiu sutrupina ramų ir gražų šeimos pasaulį, suardo tarpusavio pasitikėjimą. Ir vis dėlto romano gale visos meistriškai supintos gijos, iškėlusios į paviršių ištikimybės, meilės, draugystės, pasiaukojimo, saviapgaulės ir praregėjimo temas, galų gale išsiriša.

Romane "Dabar tu mane supranti..." sukurtas įdomus Hanos paveikslas – nors tik paauglė, ji įžvalgesnė ir protingesnė už daugelį tiesos nebeatpažįstančių, prie savo norų pasaulį pritaikiusių suaugusiųjų, reginčių tai, ką nori regėti. Knygoje tiesa iškyla kaip pamatas, kaip išeitis, nors dažnai sunkiai pakeliama, ji praplėšia iliuzijų šydą, rodos, garantavusį saugų ir patogų gyvenimą, ir veikėjams, subrendusiems po išbandymų audrų, palieka džiugaus susitikimo viltį.

"Gerai parašyta ir nepaprasta įtraukianti knyga."
theguardian.com

"Ideali kiekvienam, kuriam patinka Sophie McKenzie Giri, Missing"
Daisy Chain Book Reviews

"Nepraeikite pro šį fantastiška romaną apie paauglius - jis neleis naktimis užmigti ir privers susimąstyti."
Wondrous Reads

"...pagauna nuo pat intriguojančios pradžios iki netikėtos ir įelektrinančios pabaigos."
Lancashire Evening Post

"Greitai besikeičiančio siužeto trileris, kupinas netikėtumų."
Book Angel

"Neapsakomai prikaustanti knyga, nuo kurios tiesiog negaliu atsitraukti."
Snuggling on the Sofa

"Visai nepanaši nė į vieną mano skaitytą knygą."
Teen Blurb


Iš anglų kalbos vertė Nida Norkūnienė

2018-07-23

labai gera knyga.. Ir verkti teko ir pamąstyti...

Parašykite atsiliepimą apie "Dabar tu mane supranti..."

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Detektyvai, trileriai

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Dabar tu mane supranti..., kurį parašė Emma Haughton. Siūlome ne tik išsamų Dabar tu mane supranti... aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Emma Haughton. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Dabar tu mane supranti.... Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Dabar tu mane supranti... dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Dabar tu mane supranti..." perkama kartu