TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Dailės terapija

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 5.04 SoldOut

Knygos "Dailės terapija" aprašymas

Knygoje autorė pateikia užsienio lektorių dr. Janeko Dubowskio, dr. Aleksandro Kopytino, dr. Liudmilos Lebedevos, dr. Nancy Slater, Jitkos Geringovos ir Andreos Hanzalovos seminarų užrašus, pristato skaitytojams dailės terapijos sampratą, aptaria dailės terapijos ištakas, dailės terapijos vietą meno terapijos srityje, detalizuoja dailės terapijos kryptis, jų ypatybes, grupinės dailės terapijos sesijos eigą, struktūrą. Ši knyga turėtų būti ypač aktuali tiems, kurie tik pradeda domėtis dailės terapija, savarankiškai gilinasi į šio fenomeno paslaptis.


  • Autorius: Rasa Kučinskienė
  • Leidėjas: Kronta
  • Išleidimo metai: 2006
  • Knygos puslapių skaičius: 112
  • ISBN ar kodas: 9955-595-89-2

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Dailės terapija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Dailės terapija", Rasa Kučinskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Rasa Kučinskienė su knyga "Dailės terapija" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Dailės terapija" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rasa Kučinskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Dailės terapija" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Dailės terapija" perkama kartu