0

Dakaro kariai

  • Nuolaida knygai -24%
3.0
(2 įvertinimai)
Internetu: 14,99 €
Knygyne: 19,49 €*
Sutaupote: 4.50 € (24%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
2020-01-22 Kornelija

Puiki knyga, rekomenduoju perskaityti kiekvienam Dakaro ralio fanui.

Informacija

Dakaro kariai

  • Leidėjas: Terra Publica
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 224
  • ISBN ar kodas: 9786094730993

14.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Žurnalistas ir aktyvus automobilių sporto mėgėjas Valdas Valiukevičius aprašė įspūdingiausią savo ir dar kelių dešimčių lietuvių patirtį sudėtingausiose pasaulio automobilių lenktynėse. Knyga „Dakaro kariai“ pasakoja ne tik apie tai, kiek ryžto, bet ir apie tai, kiek pinigų reikia, norint surizikuoti ir leistis į smėlėtą Dakaro trasą.


Dakaro ralis – vienas laukiamiausių metų įvykių ne tik automobilių sporto mėgėjams, bet net ir tiems, kurie visai juo nesidomi. Stebėti, kaip lenktynininkai leidžiasi į vieną pavojingiausių nuotykių pasaulyje – užburianti, kupina įtampos ir sportinio azarto patirtis. O kokia patirtis ten dalyvauti?


Žurnalistas Valdas Valiukevičius keletą kartų vyko į Dakaro ralį drauge su lenktynininku Arūnu Lekavičiumi. Pasinaudodamas savo asmenine patirtimi ir žiniomis, o taip pat pokalbiais su sportininkais, komandų nariais ir kitais dalyviais, susijusiais su šiomis lenktynėmis, knygoje „Dakaro kariai“ jis kalba apie įdomiausias Dakaro detales ir užkulisius.


Kokia žinomiausių Dakaro ralio dalyvių iš Lietuvos patirtis lenktyniaujant Afrikos ir Pietų Amerikos trasose? Ką gali papasakoti Antanas Juknevičius, Benediktas Vanagas ir Vaidotas Žala? Sudėtingiausiose pasaulio lenktynėse jau dalyvavo net 20 lietuvių – kokia jų visų patirtis ir kodėl jie ryžosi tokiam rizikingam nuotykiui? Kokios rašytos ir nerašytos taisyklės galioja ralyje, kiek pinigų reikia, kad galėtum šiose lenktynėse vien dalyvauti?


Dalyviai ir jų komandų nariai knygoje „Dakaro kariai“ kaip niekad atvirai atskleidžia komandų biudžetus, pasakoja apie sėkmes ir nesėkmes bei įsimintiniausius nuotykius.


Valdas Valiukevičius (g. 1963 m.) – žurnalistas, TV laidų apie automobilius ir jų sportą kūrėjas ir vedėjas. Vilniaus universitete įgijo žurnalisto specialybę. Kurį laiką daugiausiai rašė kriminalinėmis temomis, vėliau tapo „Lietuvos ryto“ priedo „Greitkelis“ redaktoriumi. Su lenktynininkų A. Lekavičiumi vyko į Dakarą – ir kaip reporteris, ir kaip šio lenktynininko šturmanas. Nuo 2000 metų kūrė TV laidą „Ekipažas“, buvo kitų TV laidų ir transliacijų prodiuseris. Nuo 2008 metų kuria laidą „Ne vienas kelyje“.

V. Valiukevičius yra vienas iš renginių „Metų automobilis“, Tarptautinis press ralis, Lietuvos geriausio vairuotojo konkursas sumanytojų ir organizatorių. Yra parašęs knygą „Auksinės trasos“ apie Stasį Brundzą ir kitus lenktynininkus, prodiusavo dokumentinius filmus. 

2020-01-22

Puiki knyga, rekomenduoju perskaityti kiekvienam Dakaro ralio fanui.

2019-12-09

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu