0

Debesys žiemos danguj

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Debesys žiemos danguj

  • Leidėjas: Homo liber
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 12x20, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 62
  • ISBN ar kodas: 9786094460333

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Debesys žiemos danguj" aprašymas

Stasė Lygutaitė (Bucevičienė) – Salomėjos Nėries (986), Jono Aisčio (2011) premijų laureatė, naujų eilėraščių rinkinyje puoselėja ilgametes lietuvių poezijos tradicijas. Laiko, judėjimo ir būties dichotomijos – pradžia ir pabaiga, kelias ir kelionė, tylėjimas ir ramybė yra jos lyrinio subjekto alfa ir omega.

Parašykite atsiliepimą apie "Debesys žiemos danguj"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Debesys žiemos danguj, kurią skaitytojams dovanoja Stasė Lygutaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Stasė Lygutaitė su knyga Debesys žiemos danguj jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Debesys žiemos danguj patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Stasė Lygutaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Debesys žiemos danguj palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Debesys žiemos danguj" perkama kartu