0
5.0
(4 įvertinimai)
Knygą turime sandėlyje
2020-07-07 Meda

Labai šauni knygutė,

Informacija

Deimantų akrai

  • Leidėjas: Luceo
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 18x25, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 328
  • ISBN ar kodas: 9786098112108

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Deimantų akrai" aprašymas

"Deimantų akrai" - tai geriausi visų laikų literatūros kūriniai, atskleidžiantys klestėjimo ir gerovės paslaptis.


Ištisus šimtmečius įvairiausių krypčių psichologams ir žmogaus likimo tyrinėtojams neduoda ramybės štai tokia situacija: du žmonės gimė toje pačioje gatvėje, jų tėvų padėtis buvo panaši, jie mokėsi toje pat mokykloje, gyveno toje pat aplinkoje, bet... Kodėl taip atsitiko, kad vienas per gyvenimą ėjo lengvai, sukūrė tvirtą šeimą, materialią gerovę, jam viskas sekėsi, o kitas taip ir nepradėjo gyventi, neįgijo jokios profesijos, keitė darbus, viena po kitos iširo kelios jo šeimos ir apskritai jį lydėjo vienos nesėkmės? Atsakymo į šį klausimą ėmė ieškoti ne tik profesionalūs psichologai, bet ir rašytojai, verslininkai, dvasininkai – žmonės, pažinę gyvenimo skonį, tikrieji praktikai, savo pastangomis užkopę į sėkmės viršūnes, nutvėrę už uodegos laimės paukštę ir panorę sėkmės receptais pasidalyti su kitais. Jie sudėjo savo gyvenimo patirtį į tūkstančius knygų ir rašytinių bei žodinių paskaitų.


Į knygą "Deimantų akrai" įtraukti įspūdingiausi visų laikų literatūros kūriniai, kalbantys apie klestėjimo siekį – seną kaip pati žmonija. Tai ne tik patarimai, kaip susikurti asmeninę gerovę. Šių kūrinių spektras labai platus – nuo grynai praktinių dalykų iki filosofinių, metafizinių ir dvasinių ieškojimų ir įžvalgų į gyvenimo bei būties prasmę.


"Kelkitės, žmonės, pasikliaukite Dievo pagalba ir savo jėgomis, pamatykite tas didžiules galimybes, kurios yra čia pat, o ne kur nors kitur, kur nėra jūsų. Čia pat galite pradėti verslą, čia pat galite padaryti viską, dėl ko verta gyventi žemėje. Niekada nebuvo geresnių galimybių, nei yra dabar."

Russell Herman Comvell


"Sėkmė šypsosi tiems, kurie jos sąmoningai ieško. O žmones, kurie paniškai bijo pralaimėti, dažniausiai ir pralaimi."

Napoleon Hill


"Tada išmokau pamoką, kurios neužmiršiu tol, kol man skambės gyvenimo varpai. Didybė - tai ne postai ir ne aukštos pareigos. Didybė yra didingi dalykai, atlikti mažomis priemonėmis, didybė yra pasiekti meninio gyvenimo tikslai. Jei norite būti didingi, būkite didingi ten, kur esate."

Russell Herman Comvell


Iš anglų kalbos vertė Andrius Rondomanskis 


TURINYS

TURINYS


Pradžios žodis / 7


Russell H. Comvell

DEIMANTŲ AKRAI / 9


Joseph Murphy

JŪS GALITE BŪTI TURTINGI / 39


Elbert Hubbard

LAIŠKAS GARSIJAI / 77


Wallace D. Wattles

TURTO KAUPIMO MOKSLAS / 85


Herbert Newton Casson

12 TAISYKLIŲ, KAIP ELGTIS SU PINIGAIS / 121


Napoleon Hill

MĄSTYK IR BŪK TURTINGAS / 147


RHJ

TAI VEIKIA / 201


Dale Carnegie

KAIP PAVEIKTI ŽMONES, BET JŲ NEĮŽEISTI

IR NEPAPIKTINTI / 211


James Allen

KAIP ŽMOGUS MĄSTO / 233


P. T Barnum

MENAS UŽDIRBTI PINIGUS / 253


Adam J. Jackson

TIKRO TURTO PASLAPTYS / 277


Apie autorius / 325
2020-07-07

Labai šauni knygutė,

2019-03-29

Gal kas parduodate šią knygą? Jei taip prašau susisikite el. paštu ascetux21@gmail.com

2014-06-07

Del geriausios VISU LAIKU dovanos nebuciau tikras, bet sia knyga irgi galima drasiai dovanoti bet kam - jei tures koki poveiki, tai tik teigiama! :)

2014-01-15

visų laikų geriausia dovana bet kam!

Parašykite atsiliepimą apie "Deimantų akrai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Deimantų akrai, kurią skaitytojams dovanoja Dale Carnegie, Elbert Hubbard, Napoleon Hill, Russell H. Conwell. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Dale Carnegie, Elbert Hubbard, Napoleon Hill, Russell H. Conwell su knyga Deimantų akrai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Deimantų akrai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Dale Carnegie, Elbert Hubbard, Napoleon Hill, Russell H. Conwell. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Deimantų akrai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Deimantų akrai" perkama kartu