0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Deimantų akrai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2020-12-16 Vilija

Noriu įsigyti. Kokia kaina?

Šiuo metu neparduodama

2023-03-31 6.99 SoldOut

Knygos "Deimantų akrai" aprašymas

"Deimantų akrai" - tai geriausi visų laikų literatūros kūriniai, atskleidžiantys klestėjimo ir gerovės paslaptis.


Ištisus šimtmečius įvairiausių krypčių psichologams ir žmogaus likimo tyrinėtojams neduoda ramybės štai tokia situacija: du žmonės gimė toje pačioje gatvėje, jų tėvų padėtis buvo panaši, jie mokėsi toje pat mokykloje, gyveno toje pat aplinkoje, bet... Kodėl taip atsitiko, kad vienas per gyvenimą ėjo lengvai, sukūrė tvirtą šeimą, materialią gerovę, jam viskas sekėsi, o kitas taip ir nepradėjo gyventi, neįgijo jokios profesijos, keitė darbus, viena po kitos iširo kelios jo šeimos ir apskritai jį lydėjo vienos nesėkmės? Atsakymo į šį klausimą ėmė ieškoti ne tik profesionalūs psichologai, bet ir rašytojai, verslininkai, dvasininkai – žmonės, pažinę gyvenimo skonį, tikrieji praktikai, savo pastangomis užkopę į sėkmės viršūnes, nutvėrę už uodegos laimės paukštę ir panorę sėkmės receptais pasidalyti su kitais. Jie sudėjo savo gyvenimo patirtį į tūkstančius knygų ir rašytinių bei žodinių paskaitų.


Į knygą "Deimantų akrai" įtraukti įspūdingiausi visų laikų literatūros kūriniai, kalbantys apie klestėjimo siekį – seną kaip pati žmonija. Tai ne tik patarimai, kaip susikurti asmeninę gerovę. Šių kūrinių spektras labai platus – nuo grynai praktinių dalykų iki filosofinių, metafizinių ir dvasinių ieškojimų ir įžvalgų į gyvenimo bei būties prasmę.


"Kelkitės, žmonės, pasikliaukite Dievo pagalba ir savo jėgomis, pamatykite tas didžiules galimybes, kurios yra čia pat, o ne kur nors kitur, kur nėra jūsų. Čia pat galite pradėti verslą, čia pat galite padaryti viską, dėl ko verta gyventi žemėje. Niekada nebuvo geresnių galimybių, nei yra dabar."

Russell Herman Comvell


"Sėkmė šypsosi tiems, kurie jos sąmoningai ieško. O žmones, kurie paniškai bijo pralaimėti, dažniausiai ir pralaimi."

Napoleon Hill


"Tada išmokau pamoką, kurios neužmiršiu tol, kol man skambės gyvenimo varpai. Didybė - tai ne postai ir ne aukštos pareigos. Didybė yra didingi dalykai, atlikti mažomis priemonėmis, didybė yra pasiekti meninio gyvenimo tikslai. Jei norite būti didingi, būkite didingi ten, kur esate."

Russell Herman Comvell


Iš anglų kalbos vertė Andrius Rondomanskis 


TURINYS

TURINYS


Pradžios žodis / 7


Russell H. Comvell

DEIMANTŲ AKRAI / 9


Joseph Murphy

JŪS GALITE BŪTI TURTINGI / 39


Elbert Hubbard

LAIŠKAS GARSIJAI / 77


Wallace D. Wattles

TURTO KAUPIMO MOKSLAS / 85


Herbert Newton Casson

12 TAISYKLIŲ, KAIP ELGTIS SU PINIGAIS / 121


Napoleon Hill

MĄSTYK IR BŪK TURTINGAS / 147


RHJ

TAI VEIKIA / 201


Dale Carnegie

KAIP PAVEIKTI ŽMONES, BET JŲ NEĮŽEISTI

IR NEPAPIKTINTI / 211


James Allen

KAIP ŽMOGUS MĄSTO / 233


P. T Barnum

MENAS UŽDIRBTI PINIGUS / 253


Adam J. Jackson

TIKRO TURTO PASLAPTYS / 277


Apie autorius / 325


Kiti taip pat domėjosi


2020-12-16

Noriu įsigyti. Kokia kaina?

2020-07-07

Labai šauni knygutė,

2019-03-29

Gal kas parduodate šią knygą? Jei taip prašau susisikite el. paštu ascetux21@gmail.com

2014-06-07

Del geriausios VISU LAIKU dovanos nebuciau tikras, bet sia knyga irgi galima drasiai dovanoti bet kam - jei tures koki poveiki, tai tik teigiama! :)

2014-01-15

visų laikų geriausia dovana bet kam!

Parašykite atsiliepimą apie "Deimantų akrai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Minčių ir aforizmų knygos

Dale Carnegie, Elbert Hubbard, Napoleonas Hilas (Napoleon Hill), Russell H. Conwell pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Deimantų akrai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Deimantų akrai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Deimantų akrai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Deimantų akrai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Dale Carnegie, Elbert Hubbard, Napoleonas Hilas (Napoleon Hill), Russell H. Conwell tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Deimantų akrai" perkama kartu