0

Dešimt dzeno minučių

Kaina Internetu: 9,39 €
Kaina Knygyne: 11,39 €*
Sutaupote: 2.00 € (18%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Dešimt dzeno minučių

  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 14x20, kieti vrišeliai
  • Puslapių skaičius: 228
  • ISBN ar kodas: 9789955138624

2020-08-31 9.39 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Asmens psichinė sveikata, sąmoningas poilsis ir streso valdymas yra labai svarbios bei aktualios temos kiekvienam šiuolaikiniam žmogui. Gyvename nuolat skubančiame pasaulyje ir nemokame susikaupti, atkreipti dėmesio į savo vidines problemas bei išskirti, kas mūsų dienotvarkėje yra svarbu. Mums trūksta praktinės informacijos, kaip mažiau jaudintis bei kokybiškiau ilsėtis. Psichoterapeuto Owen O'Kane knyga „Dešimt dzeno minučių“ nukreips teisinga kryptimi. Tai ne dar viena teorinė medžiaga. Atvirkščiai – šis leidinys yra labiau informatyvus praktinis vadovas, padedantis suvokti, kaip į savo gyvenimą įsileisti keletą meditacijos minučių, pailsėti ir surikiuoti įsišėlusias mintis. Terapeutas jūsų kišenėje – taip knygą pavadino apžvalgininkai.

Autorius teigia, kad nepaisant to, kokie užimti esame, kiekvienas savo tvarkaraštyje gali rasti dešimt minučių sau. Owen O'Kane dėsto kaip naudojantis tam tikrais meditacijos ir psichologijos metodais vos per kelias akimirkas įmanoma sutelkti dėmesį.

„Dešimt dzeno minučių“ apjungia sąmoningumo, kognityvaus elgesio terapijos, psichoterapijos, nujautrinimo akių judesiais bei pertvarkymo terapinius modelius. Knyga palankiai vertinama dėl patarimų paprastumo ir prieinamumo. Ją perskaičius taps lengviau rikiuoti galvoje besisukančias mintis, išmoksite sutelkti dėmesį į svarbius dalykus, greičiau ir paprasčiau reaguoti stresinėse situacijose, sklandžiai bendrauti ir atsisakyti destruktyvaus mąstymo. Rengdamas „Dešimt dzeno minučių“ autorius rėmėsi savo patirtimi gydymo įstaigose, kur jis dirba psichoterapeutu.

Knygą Owen O'Kane „Dešimt dzeno minučių“ taikliai nusako pulkininkės Kelly Holmes atsiliepimas: „Mes labai daug dėmesio skiriame savo kūnui, bet dažnai ignoruojame proto poreikius. Šioje knygoje autorius supažindina su puikiomis proto lavinimo pratybomis, kurioms pakanka dešimties minučių kasdien.“

Owen O'Kane verčiasi privačia psichoterapeuto praktika Londone. Jis gydo pacientus nuo depresijos, nerimo sutrikimo, panikos priepuolių, potrauminio sindromo ir kitų problemų. Autorius nuolatos įvairiuose leidiniuose publikuoja straipsnius apie pscihologinių problemų sprendimo būdus. Psichoterapeutas dažai veda streso valdymo mokymus didžiausiose Jungtinės Karalystės ir Airijos kompanijose. Autorius su nuostaba teigia, kad darbuotojams nereikia visos dienos užsiėmimų, juk iš tiesų užtenka vos dešimties minučių per parą. Būtent palankūs seminarų dalyvių atsiliepimai paskatino psichoterapeutą parašyti praktinę knygą „Dešimt dzeno minučių“.

Iš anglų kalbos vertė Arvydas Malinauskas

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu