⚠ Knygos apie KALĖDAS VAIKAMS šventinėmis kainomis! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Dešimt dzeno minučių

Kaina: 2,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-12-31 2.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Dešimt dzeno minučių" aprašymas

Asmens psichinė sveikata, sąmoningas poilsis ir streso valdymas yra labai svarbios bei aktualios temos kiekvienam šiuolaikiniam žmogui. Gyvename nuolat skubančiame pasaulyje ir nemokame susikaupti, atkreipti dėmesio į savo vidines problemas bei išskirti, kas mūsų dienotvarkėje yra svarbu. Mums trūksta praktinės informacijos, kaip mažiau jaudintis bei kokybiškiau ilsėtis. Psichoterapeuto Owen O'Kane knyga „Dešimt dzeno minučių“ nukreips teisinga kryptimi. Tai ne dar viena teorinė medžiaga. Atvirkščiai – šis leidinys yra labiau informatyvus praktinis vadovas, padedantis suvokti, kaip į savo gyvenimą įsileisti keletą meditacijos minučių, pailsėti ir surikiuoti įsišėlusias mintis. Terapeutas jūsų kišenėje – taip knygą pavadino apžvalgininkai.

Autorius teigia, kad nepaisant to, kokie užimti esame, kiekvienas savo tvarkaraštyje gali rasti dešimt minučių sau. Owen O'Kane dėsto kaip naudojantis tam tikrais meditacijos ir psichologijos metodais vos per kelias akimirkas įmanoma sutelkti dėmesį.

„Dešimt dzeno minučių“ apjungia sąmoningumo, kognityvaus elgesio terapijos, psichoterapijos, nujautrinimo akių judesiais bei pertvarkymo terapinius modelius. Knyga palankiai vertinama dėl patarimų paprastumo ir prieinamumo. Ją perskaičius taps lengviau rikiuoti galvoje besisukančias mintis, išmoksite sutelkti dėmesį į svarbius dalykus, greičiau ir paprasčiau reaguoti stresinėse situacijose, sklandžiai bendrauti ir atsisakyti destruktyvaus mąstymo. Rengdamas „Dešimt dzeno minučių“ autorius rėmėsi savo patirtimi gydymo įstaigose, kur jis dirba psichoterapeutu.

Knygą Owen O'Kane „Dešimt dzeno minučių“ taikliai nusako pulkininkės Kelly Holmes atsiliepimas: „Mes labai daug dėmesio skiriame savo kūnui, bet dažnai ignoruojame proto poreikius. Šioje knygoje autorius supažindina su puikiomis proto lavinimo pratybomis, kurioms pakanka dešimties minučių kasdien.“

Owen O'Kane verčiasi privačia psichoterapeuto praktika Londone. Jis gydo pacientus nuo depresijos, nerimo sutrikimo, panikos priepuolių, potrauminio sindromo ir kitų problemų. Autorius nuolatos įvairiuose leidiniuose publikuoja straipsnius apie pscihologinių problemų sprendimo būdus. Psichoterapeutas dažai veda streso valdymo mokymus didžiausiose Jungtinės Karalystės ir Airijos kompanijose. Autorius su nuostaba teigia, kad darbuotojams nereikia visos dienos užsiėmimų, juk iš tiesų užtenka vos dešimties minučių per parą. Būtent palankūs seminarų dalyvių atsiliepimai paskatino psichoterapeutą parašyti praktinę knygą „Dešimt dzeno minučių“.

Iš anglų kalbos vertė Arvydas Malinauskas


  • Pavadinimas originalo kalba: Ten to Zen
  • Autorius: Owen O'Kane
  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 228
  • Formatas: 14x20, kieti vrišeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955138624
  • Vertėjas: Arvydas Malinauskas
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Dešimt dzeno minučių"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Rytų išminties knygos

Owen O'Kane pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Dešimt dzeno minučių", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Dešimt dzeno minučių" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Dešimt dzeno minučių" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Dešimt dzeno minučių"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Owen O'Kane tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Dešimt dzeno minučių" perkama kartu