0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Didysis lietuvių-prancūzų kalbų žodynas / Grand dictionnaire lituanien-francais (2-as pataisytas ir papildytas leidimas

  • Nuolaida knygai -52%
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 24,99 €
Kaina knygyne: 51,84 €*
Sutaupote: 26.85 € (52%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Didysis lietuvių-prancūzų kalbų žodynas / Grand dictionnaire lituanien-francais (2-as pataisytas ir papildytas leidimas


2021-06-30 24.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Didysis lietuvių-prancūzų kalbų žodynas / Grand dictionnaire lituanien-francais (2-as pataisytas ir papildytas leidimas" aprašymas

Tai antrasis "Didžiojo lietuvių-prancūzų žodyno" (2006), pataisytas ir papildytas leidimas. Jame pateikiama visų kalbos registrų (o taip pat šnekamosios ar net vulgariosios kalbos) leksika bei profesiniai, techniniai, moksliniai terminai. Į antrąjį leidimą papildomai įtraukta apie 300 antraštinių žodžių (daugiausiai naujažodžių), o taip pat jų vartojimo kontekstai. Šio naujos kartos leksikografinio leidinio tikslas - ne tik sugretinti dvi kalbas, bet ir dvi kultūras, todėl jame pateikiamos leksemos, reiškiančios specifines lietuviškas realijas ir neturinčios atitikmenų prancūzų kalboje. Naujasis leidinys yra skirtas išsilavinusiam, jau gerai mokančiam ar dar tik pradėjusiam mokytis prancūzų kalbą vartotojui - vertėjui, dėstytojui, mokytojui, studentui, moksleiviui. Be to, žodynas gali būti naudingas ir prancūzams, besimokantiems lietuvių kalbos: lietuviškame sąvade nurodomos pagrindinės veiksmažodžio formos, būdvardžių giminė, o antraštiniai žodžiai sukirčiuoti.Parašykite atsiliepimą apie "Didysis lietuvių-prancūzų kalbų žodynas / Grand dictionnaire lituanien-francais (2-as pataisytas ir papildytas leidimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Didysis lietuvių-prancūzų kalbų žodynas / Grand dictionnaire lituanien-francais (2-as pataisytas ir papildytas leidimas, kurią skaitytojams dovanoja Danguolė Melnikienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Danguolė Melnikienė su knyga Didysis lietuvių-prancūzų kalbų žodynas / Grand dictionnaire lituanien-francais (2-as pataisytas ir papildytas leidimas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Didysis lietuvių-prancūzų kalbų žodynas / Grand dictionnaire lituanien-francais (2-as pataisytas ir papildytas leidimas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Danguolė Melnikienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Didysis lietuvių-prancūzų kalbų žodynas / Grand dictionnaire lituanien-francais (2-as pataisytas ir papildytas leidimas palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Didysis lietuvių-prancūzų kalbų žodynas / Grand dictionnaire lituanien-francais (2-as pataisytas ir papildytas leidimas" perkama kartu