0

Didžioji iliustruota Geležinės Lapės patarimų knyga

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
4000 knygų 30-80% pigiau
Informacija

Didžioji iliustruota Geležinės Lapės patarimų knyga

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 16x16, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 144
  • ISBN ar kodas: 9786090126080

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas
Labai gali būti, kad tu nežinai, kas ta Geležinė Lapė, ir tau reikia paaiškinimo.
Geležinė Lapė yra tas pats, kas ir Geležinis Vilkas, tik Lapė. Geležinės Lapės misija – edukuoti žmones, todėl internetuose ji pateikia nutikimus, dialogus, įdomius faktus bei duoda praktiškų patarimų tam, kad žmonės lengviau susigaudytų pasaulyje arba sužinotų, ką konkrečiai jiems reikia veikti.

Kadangi Geležinė Lapė yra feisbuko, instagramo ir kitų internetų žvaigždė, tai šioje knygoje nurodyta, ką konkrečiai turėtum daryti, kad ir tu taptum sėkminga. Jei būsi atidi, tai suprasi knygoje glūdinčią geležinę išmintį ir būtinai susirasi vaikiną.

Nors knyga "Didžioji iliustruota Geležinės Lapės patarimų knyga" skirta merginoms, bet ir vaikinai joje ras gausybę užkoduotų dalykų, padėsiančių geriau suprasti merginų pasaulį.

Neslėpsiu, čia yra tam tikros mistikos, susijusios su tavo sapnais, svajonėmis ir karmos taškais. Kai skaitysi Geležinės Lapės patarimų knygą ir nagrinėsi jos iliustracijas, tave neišvengiamai aplankys genialios mintys, kurioms užrašyti skirta kita knyga, joje taip pat rasi ir trumpų tekstų, ir iliustracijų.

Abi knygos nėra skirtos vaikams.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu