0

Dievo patirtis gyvenimo viduryje

Knygą turime sandėlyje
Informacija

Dievo patirtis gyvenimo viduryje

  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 240
  • ISBN ar kodas: 9789955294054

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Dievo patirtis gyvenimo viduryje" aprašymas

Kunigas Salvador Ros Garcia visame pasaulyje kviečiamas į įvairias konferencijas, susitikimus, rekolekcijas. Knygoje „Dievo patirtis gyvenimo viduryje“ jis kalba tema, kuri sulaukus tam tikro amžiaus tampa itin aktuali kiekvienam žmogui. Peržengus trisdešimtmetį ar susidūrus su vadinamąja vidurio amžiaus krize, žmogus neišvengiamai susimąsto apie gyvenimo prasmę.

Vidurio amžius – tai savotiška kryžkelė, kurią priėjęs kiekvienas ima svarstyti ir ieškoti atsakymų – apie savo jau nueitą kelią ir apie dar laukiantį. Tai dvasinis, psichologinis išgyvenimas, kuriam būtina žmogaus dvasinė savimonė. Tėvas Salvador Ros Garcia knygoje „Dievo patirtis gyvenimo viduryje“ pabrėžia, kaip svarbu tuo metu atsigręžti į Dievą ir ieškoti jo patyrimo. Net ir tikinčiam žmogui vidurio amžiaus krizė dažnai pasireiškia vadinamuoju „išmetimu iš balno“ – užvaldžiusios abejonės ir netikrumo jausmas trukdo atsiverti dvasiniams išgyvenimams. Tačiau tai ir galimybė nauju žvilgsniu pažvelgti į savo gyvenimo kelią ir jį iš naujo įvertinti.

Knygos autorius įsitikinęs, kad geriausias būdas išlikti krikščionimi yra nuolatinis Dievo ieškojimas. Tai tarsi garantija, nes visi turi eiti keliu, kuriame svarbiausia yra pati kelionė. Pagrindinė žinia, kurią knygoje „Dievo patirtis gyvenimo viduryje“ skelbia autorius, yra Dievo buvimas kasdienybėje. Dieviškumas ir dvasingumas nėra prieinamas tik išrinktiesiems, tam nereikia ieškoti ypatingos progos. Dievas yra visur. Tai gal ir skamba banaliai, tačiau knygos autorius stengiasi padėti įžvelgti šių žodžių visumą ir galią. Kasdienės patirties dvasingumas ir gyvenimo prasmės bei džiaugsmo buvimas kasdienybėje – itin reikšminga ir guodžianti mintis, kuri gali padėti rasti gyvenime prasmę ir pasitenkinimą, džiaugsmą ir viltį.

Kunigas Salvadoras Rosas García OCD (g. 1955 m.) yra Basųjų karmelitų ordino vienuolis. Jis studijavo teologiją Popiežiškajame Salamankos universitete bei Romoje. Daugiau nei dešimtmetį dėstė Tarptautiniame Šv. Teresės ir Šv. Kryžiaus Jono centre Aviloje, o šiuo metu yra Šv. Kryžiaus Jono vienuolyno Segovijoje vyresnysis. Čia jis rūpinasi rekolekcijų namais ir rengia šv. Teresės Avilietės raštų leidimą.

Knygoje „Dievo patirtis gyvenimo viduryje“ Salvador Ros atskleidžia visą savo kaip dvasios tėvo, dvasinio vadovo patirtį. Jis sujungia du itin svarbius dalykus – patirtį ir teologiją. Jis dar vadinamas mistagogu – žmogumi, kuris sugeba kitus įvesti į Dievo patirtį, mistiką.

Iš ispanų kalbos vertė Jūratė Micevičiūtė

Parašykite atsiliepimą apie "Dievo patirtis gyvenimo viduryje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Salvador Ros Garcia parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Dievo patirtis gyvenimo viduryje, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Dievo patirtis gyvenimo viduryje aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Dievo patirtis gyvenimo viduryje už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Dievo patirtis gyvenimo viduryje? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Salvador Ros Garcia tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Dievo patirtis gyvenimo viduryje" perkama kartu