0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Dvylika pasakojimų apie vieną gyvenimą

Kaina internetu: 14,79 €
Kaina knygyne: 17,39 €*
Sutaupote: 2.60 € (15%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-11-30 14.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Dvylika pasakojimų apie vieną gyvenimą" aprašymas

VIENO GYVENIMO ISTORIJA

„Šioje knygoje – mano gyvenimas nuo vaikystės pokario Vilniuje iki šių laikų, sutilpęs į dvylika pasakojimų.
Prisimenu tėtį, sovietų išvežtą į Komijos lagerį, amžinas mamos darbo paieškas, bėgimą nuo persekiojimo pas senelius į Gaugarių kaimą ir... butelį su kaukole mamos spintoje, dėl visa ko.
Menu jaunystės „Neringą“, bohemišką sostinės restoraną, kur tvyrojo kitokio, laisvesnio gyvenimo atmosfera, kur sutikau ypatingų žmonių; darbą Kino studijoje ir nedidelį savo vaidmenį kine. Svajojau tapti ne aktore, o kino scenariste, tad išvažiavau studijuoti į Maskvą. O čia, man pačiai netikėtai, pamilau tamsiaodį studentą iš Malio, nes juk meilei spalvos nesvarbu. Su jau tada garsiu poetu Gaoussou Diawara susituokėme, bet praėjo ilgi aštuoneri metai, kol su mūsų dviem vaikais pavyko ištrūkti į vyro gimtinę. Svajojau apie platesnį pasaulį ir nė sapnuote nesapnavau kone keturis dešimtmečius pragyvensianti Malio sostinėje.
Tada lietuvei nebuvo lengva nei tėvynėje, nei šnipų centru virtusiame Bamake. Bet šis miestas tapo mano namais, kur auginau vaikus ir stengiausi perprasti svetimą pasaulį. Ir visada šalia buvo Gaoussou, ir... pabaisos su CŽV agentais.
Ilgas ir vingiuotas kelias pagaliau grąžino mane, artėjančią prie gyvenimo pabaigos, į laisvą Lietuvą – mano vaikystės ir jaunystės svajonių šalį“,
– Viktorija Prėskienytė-Diawara.

Viktorija Prėskienytė-Diawara, teatro režisierė, dėstytoja, prozininkė, 2015-aisiais grįžusi iš Malio į Lietuvą, toliau tęsė kūrybinę veiklą. Ji išleido dvi apsakymų knygas – 2017 m. „Bėgimas į nežinią“ apie Malį, 2019 m. – „Džiaugsmo ašaros“, pasakojančią sovietmečio istorijas, kupinas ryškių veikėjų portretų ir autentiškos laiko dvasios. Gyvenimo romanas „Dvylika pasakojimų apie vieną gyvenimą“ – trečioji autorės knyga.Parašykite atsiliepimą apie "Dvylika pasakojimų apie vieną gyvenimą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių tikros istorijos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Dvylika pasakojimų apie vieną gyvenimą", kurią skaitytojams dovanoja Viktorija Prėskienytė-Diawara. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Viktorija Prėskienytė-Diawara su knyga "Dvylika pasakojimų apie vieną gyvenimą" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Dvylika pasakojimų apie vieną gyvenimą" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Viktorija Prėskienytė-Diawara. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Dvylika pasakojimų apie vieną gyvenimą" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Dvylika pasakojimų apie vieną gyvenimą" perkama kartu