-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SILUMA

0

Pirkėjų atsiliepimai

Džonis ir mirusieji (2-oji trilogijos apie Džonį Maksvelą knyga) (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 1.99 SoldOut

Knygos "Džonis ir mirusieji (2-oji trilogijos apie Džonį Maksvelą knyga) (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Knyga "Džonis ir mirusieji“ – antroji paaugliams skirtos trilogijos knyga apie Džonio Maksvelo nuotykius.

Džonio tėvas išvažiavo ieškoti darbo, o jie su mama persikels gyventi pas senelį. Dabar į mokyklą teks eiti per kapines, kur vaikštinėja keistai apsirengę žmonės. Dar keisčiau tai, kad jų nemato nė vienas Džonio draugas. Kojas pramankštinti nusprendusiems kapinių gyventojams Džonio gebėjimas juos matyti – tikra dovana. Mirusieji aptinka – miesto valdininkams pardavus kapines, jos bus paverstos statybviete ir nusprendžia, kad apsiginti jiems padės berniukas, neseniai išgelbėjęs žmoniją nuo ateivių invazijos.

Terry Pratchett – šiuolaikinis britų rašytojas, kurio plunksnai priklauso daugybė pasaulinį garsą pelniusių knygų, o už vaikams ir paaugliams skirtus kūrinius rašytojas apdovanotas prestižiniu Carnagie Medal apdovanojimu.

Iš anglų kalbos vertė Elena Macevičiūtė


  • Autorius: Terry Pratchett
  • Leidėjas: Bonus animus
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 202
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955754282-BR

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Džonis ir mirusieji (2-oji trilogijos apie Džonį Maksvelą knyga) (knyga su defektais)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Fantastikos, fantasy knygos paaugliams, jaunimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Džonis ir mirusieji (2-oji trilogijos apie Džonį Maksvelą knyga) (knyga su defektais)", kurį pristato Terry Pratchett. Siūlome ne tik išsamų "Džonis ir mirusieji (2-oji trilogijos apie Džonį Maksvelą knyga) (knyga su defektais)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Terry Pratchett. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Džonis ir mirusieji (2-oji trilogijos apie Džonį Maksvelą knyga) (knyga su defektais)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Džonis ir mirusieji (2-oji trilogijos apie Džonį Maksvelą knyga) (knyga su defektais)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Džonis ir mirusieji (2-oji trilogijos apie Džonį Maksvelą knyga) (knyga su defektais)" perkama kartu