Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

e. Dalyvavimas: galimybės ir iššūkiai savivaldai

Kaina: 11,39 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-10-31 11.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "e. Dalyvavimas: galimybės ir iššūkiai savivaldai" aprašymas

Studijos „e. Dalyvavimas: galimybės ir iššūkiai savivaldai“ autoriai, remdamiesi literatūros analizės ir empirinių tyrimų duomenimis, šia studija siekia tikslo - atskleisti priežastis ir išryškinti trikdžius, kuriuos turi įvertinti bei pašalinti Lietuvos savivaldybių politikai ir administratoriai, jei mūsų šalis nori įtvirtinti piliečių e. dalyvavimą, kuris yra e. valdysenos esmė. Mokslinei analizei pasirinktas savivaldos lygmuo, laikantis nuostatos, kad vietos valdžia, būdama arčiausiai piliečių, geriausiai atpažįsta specifinius vietos bendruomenės bruožus ir gali į juos atsižvelgti, modeliuodama e. dalyvavimą konkrečioje vietovėje.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "e. Dalyvavimas: galimybės ir iššūkiai savivaldai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Sociologijos, socialinio darbo knygos

Jaroslav Dvorak, Mantas Dūda, Valentina Burkšienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "e. Dalyvavimas: galimybės ir iššūkiai savivaldai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "e. Dalyvavimas: galimybės ir iššūkiai savivaldai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "e. Dalyvavimas: galimybės ir iššūkiai savivaldai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "e. Dalyvavimas: galimybės ir iššūkiai savivaldai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jaroslav Dvorak, Mantas Dūda, Valentina Burkšienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "e. Dalyvavimas: galimybės ir iššūkiai savivaldai" perkama kartu