0

Egilio saga

  • Nuolaida knygai -31%
Kaina internetu: 7,19 €
Kaina knygyne: 10,29 €*
Sutaupote: 3.10 € (31%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Egilio saga

  • Serija: Scandinavistica Vilnensis
  • Leidėjas: Aidai
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 15x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 234
  • ISBN ar kodas: 9786094500145

2021-01-31 7.19 InStock
Į krepšelį
Knygos "Egilio saga" aprašymas

Kaip ir visi didieji Europos tautų literatūros paminklai, „Egilio saga" neabejotinai priklauso ne tik islandų, bet ir viso pasaulio kultūrai. Sis unikalaus žanro skandinavų literatūros šedevras stulbinančiai vaizdžiai, įtaigiai, bet drauge paprastai byloja apie didžių senovės žmonių gyvenimą bei likimus - žygius ir karus, pergales ir pralaimėjimus, namus ir laivus, draugystę ir ištikimybę, garbę ir kerštą, priesaikos vertę ir išdavystės pasekmes. Be „Egilio sagos" šiandien jau būtų sunku atsakyti į daugybę klausimų: kas tokie buvo senovės skandinavų vikingai? Kaip atrodė karžygių valdovams kuriamos panegirikos ir ką skaldąs galėdavo pelnyti sava giesme įtikęs arba neįtikęs valdovui? Kaip Egilio senelis Kveldulvas, jau būdamas senas, galėjo baisia jėga vienas išguldyti kelias dešimtis vyrų? Kodėl menkiausias kivirčas su valdovu net rinktiniam kariui reiškė pasirinkimą tarp mirties ir tremties? Galiausiai kaip atrodė x amžiaus Baltijos pakrantė ten, kur dabar Lietuva?


Iš senosios islandų kalbos vertė, pratarmę ir straipsnį parašė Svetlana Steponavičienė, iš senosios islandų kalbos poetinę dalį vertė Leonas Petravičius, iš senosios islandų kalbos poemą „Skaudi sūnų netektis“ vertė ir pastabas surašė Rasa Ruseckienė.

Parašykite atsiliepimą apie "Egilio saga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Egilio saga, kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga Egilio saga jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Egilio saga patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Egilio saga palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Egilio saga" perkama kartu