⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Egzotiškos uogienės. Labai paprasta! (knyga su defektais)

4.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2022-03-20 Rasa


Šiuo metu neparduodama

2023-10-31 0.99 SoldOut

Knygos "Egzotiškos uogienės. Labai paprasta! (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Knygoje „Egzotiški uogienės“ pateikti egzotiški receptai iš žinomų vaisių ir uogų. Uogienes galima virti iš vaisių, uogų, daržovių ir gėlių. Namines uogienes galima ilgai laikyti, todėl iš karto po virimo jas geriau dar karštas užsukti stikliniuose steriliuose stiklainiuose. Tai apsaugos uogienes nuo susicukravimo ir spalvos pakeitimo. Įpiltos sultys ar įdėtos žolelės uogienes daro netik kvapesnes, bet ir gražesnes, be to padidinda jų gydomąsias savybes.


  • Leidėjas: Satwa
  • Išleidimo metai: 2009
  • Knygos puslapių skaičius: 63
  • Formatas: 12x16, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785998657381-BR

2022-03-20

2022-03-20

Parašykite atsiliepimą apie "Egzotiškos uogienės. Labai paprasta! (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie konservavimą ir marinavimą

pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Egzotiškos uogienės. Labai paprasta! (knyga su defektais)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Egzotiškos uogienės. Labai paprasta! (knyga su defektais)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Egzotiškos uogienės. Labai paprasta! (knyga su defektais)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Egzotiškos uogienės. Labai paprasta! (knyga su defektais)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Egzotiškos uogienės. Labai paprasta! (knyga su defektais)" perkama kartu