⭐ -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITOM

0

Pirkėjų atsiliepimai

Enigma solvere. Įminti mįslę

Kaina: 17,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 17.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Enigma solvere. Įminti mįslę" aprašymas

Kelios paslaptingos ekstrasensų mirtys Klaipėdoje – atsitiktinumas ar kruopščiai vykdoma ritualinė egzekucija, remiantis XV a. knyga „Raganų kūjis"? Skaitykite naują, įtemptą Sondros Rankelienės detektyvą, kupiną Lietuvos istorinių paslapčių!

Ypatingųjų bylų skyriaus viršininko Karolio Radvilos ir jo žmonos Vakarės idiliškas atostogas pajūryje sudrumsčia šiurpą kelianti žinia – iš kalėjimo pabėgo serijinis žudikas Mindaugas Bekeras, pravarde Baziliskas, kuris siekia atkeršyti Vakarei.

Negana to, Karolio atostogas nutraukia viršininko skambutis iš Vilniaus – jis reikalingas kolegoms uostamiestyje, kur ką tik Jono kalnelyje, ant buvusios XVIII a. miesto tvirtovės gynybinės sienos, buvo nužudytas vienas garsiausių Klaipėdos ekstrasensų. Vos pradėjus tyrimą paaiškėja, kad kažkas apgalvotai ir nuosekliai žudo iš eilės visus vadinamuosius „raganius" ir „raganas", o atsitiktinai aptikti lapai, išplėšti iš XV a. Knygos „Raganų kūjis", tik patvirtina, kad reikalas susijęs su ypatingą tikslą turinčiu nusikaltėliu...

Ko mažiausiai trokšta Karolis – kad Vakarei grėstų pavojus, kol jis tiria naują bylą, nes Baziliskas yra pasirengęs viskam. Tad skambutis iš Romoje įsikūrusio Interpolo padalinio atrodo tarsi atsakas į visas maldas. Vakarė kviečiama kuo skubiau atvykti ir identifikuoti mįslingą rusėnišką rankraštį.

Uostamiestyje likęs Karolis prisideda prie kolegų vykdomo tyrimo ir leidžiasi į klaidžią žudiko medžioklę. Kaip su ekstrasensų mirtimis susijusios dvi dingusios merginos? Ką atskleis Interpolo pareigūnų surastas rankraštis, kurį skaityti Vakarė gali tik prižiūrima apsaugos? Į kokį pavojų Karolį įstums Baziliskas? Ar pavyks jam pričiupti Vakarę tada, kai ir ji, ir Karolis to tikėsis mažiausiai?

ENIGMA SOLVERE. ĮMINTI MĮSLĘ – jau trečiasis Sondros Rankelienės romanas, kuriame policijos pareigūnas Karolis Radvila su bibliotekos darbuotoja Vakare ieško atsakymų į mįsles, išpainioja nusikaltimus, kurių ištakos slypi šimtmečius saugotose relikvijose ir tolimos praeities įvykiuose. Pirmasis šios autorės romanas ENIGMA ORBI buvo tiesiog nušluotas 2020 m. Vilniaus knygų mugės metu. Sondra Rankelienė – senovinių knygų ekspertė. Jau beveik 25 metus dirba Vilniaus universiteto bibliotekoje, Retų spaudinių skyriuje, t. y. su senomis XV–XIX a. knygomis. Ji yra parengusi daugybę senųjų knygų parodų, taip pat nuolat veda ekskursijas Vilniaus universitete. Autorė dalyvauja konferencijose, rašo straipsnius apie senųjų knygų įdomybes, jų savininkus, 2016 metais kartu su kolege to paties pavadinimo parodos pagrindu parengė mokslo populiarinimo knygą „Biliotheca curiosa".


  • Autorius: Sondra Rankelienė
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 480
  • Formatas: 14,2x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094844720

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Enigma solvere. Įminti mįslę"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Enigma solvere. Įminti mįslę", Sondra Rankelienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Sondra Rankelienė su knyga "Enigma solvere. Įminti mįslę" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Enigma solvere. Įminti mįslę" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sondra Rankelienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Enigma solvere. Įminti mįslę" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Enigma solvere. Įminti mįslę" perkama kartu