⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Erelio dovana. Vidinė ugnis (VI-oji ir VII-oji knygos)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-01-31 1.99 SoldOut

Knygos "Erelio dovana. Vidinė ugnis (VI-oji ir VII-oji knygos)" aprašymas


Knyga „Erelio dovana“ - šeštoji Carloso Castanedos, žymaus antrolpologo, tyrinėjusio indėnų kultūrą ir jų magijos paslaptis.
Šioje knygoje jis aprašinėja magijos meną - tai kas mums yra svetima, todėl gali atrodyti netikra. Bet jei patikėsite, sužinosite kaip peržengęs įprastinės sąmonės ribas, įvaldęs sapnavimo meną, galite prieiti prie žmogiškosios būties ir gyvybės šaltinio – Erelio. Jo dovana gyvoms būtybėms – nemirtingumas.

Knyga "Vidinė ugnis" - septintasis Carlos Castaneda pasakojimas, kuriame keliausime į nežinomybę, į senųjų indėnų šamanų žinių sritį – keistus ir visiškai nepažintus pasaulius, kur viešpatauja sąmonės jėga. Tik pasitelkęs visas įmanomas pastangas, atskleidęs visatos prigimties paslaptis, gali pasiekti visišką ir galutinę laisvę. Bet pirmiausia reikia patekti į paslaptingus ir protu neaprėpiamus pasaulius, kuriuose ranką išties šamanas Don Chuanas...

Iš anglų kalbos vertė Aleksandras Tomskis ir Algirdas Kugevičius


 


  • Autorius: Carlos Castaneda
  • Leidėjas: Luceo
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 528
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955678977

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Erelio dovana. Vidinė ugnis (VI-oji ir VII-oji knygos)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Erelio dovana. Vidinė ugnis (VI-oji ir VII-oji knygos)", Carlos Castaneda. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Carlos Castaneda su knyga "Erelio dovana. Vidinė ugnis (VI-oji ir VII-oji knygos)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Erelio dovana. Vidinė ugnis (VI-oji ir VII-oji knygos)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Carlos Castaneda. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Erelio dovana. Vidinė ugnis (VI-oji ir VII-oji knygos)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Erelio dovana. Vidinė ugnis (VI-oji ir VII-oji knygos)" perkama kartu