0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Erelio sparnų dvelksmas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Erelio sparnų dvelksmas


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 4.34 SoldOut
Knygos "Erelio sparnų dvelksmas" aprašymas
„Erelio sparnų dvelksmas“ – istorinio romano „Ieškok Maskvos sfinkso“ tęsinys, apimantis laikotarpį nuo 1940 m. birželio vidurio iki 1942 m. kovo pabaigos. „Maskvos sfinkse“ atskleidęs Lietuvos nepriklausomybės praradimo 1940 m. peripetijas, antrajame savo istoriniame romane Alfonsas Eidintas siekia parodyti Lietuvos patriotų (nacionalistų) iliuzijų, siejamų su Vokietija ir prasidėsiančiu SSRS ir Vokietijos karu, žlugimą.
Autorius vykusiai naudojasi istorine medžiaga, itin įtaigu, kad Nacionalistų partijos ideologo Zenono Blyno, rusų sušaudyto 1945 m., paveikslas kuriamas remiantis jo dienoraščiais. Be abejo, romane tęsiamas pasakojimas apie Vytauto Kundroto, Jono Paragio, taip pat kitų istorinių ano meto asmenybių likimus. Tai dokumentuota vokiečių akupuotos Lietuvos (daugiausia Kauno) vizija.
Dvi okupacijos, negailestingai laužiusios likimus, leidžia suvokti, kodėl toks žiaurus Lietuvoje buvo pokaris: pažeistas patsai žmoniškumo branduolys. Tačiau tai ne tiesioginė, o išvestinė „Erelio sparnų dvelksmo“ įžvalga.

  • Autorius: Alfonsas Eidintas
  • Leidėjas: Versus aureus
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 448
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955340980

Parašykite atsiliepimą apie "Erelio sparnų dvelksmas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Erelio sparnų dvelksmas, kurią skaitytojams dovanoja Alfonsas Eidintas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Alfonsas Eidintas su knyga Erelio sparnų dvelksmas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Erelio sparnų dvelksmas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Alfonsas Eidintas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Erelio sparnų dvelksmas palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Erelio sparnų dvelksmas" perkama kartu