-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: JONINES2022
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS - naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Europos pavasaris

Kaina: 12,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-06-30 12.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Europos pavasaris" aprašymas

„Europos pavasaris“ – modernus danų autoriaus Kaspar Colling Nielsen romanas apie keturių žmonių gyvenimo kelią ir deklaratyvią europietišką žmogaus laisvę. Daugiasluoksnis kūrinys provokuoja ir verčia permąstyti savo santykį su žmogiškosiomis vertybėmis.

Romanas „Europos pavasaris“ nukelia į Danijos salą Lolandą. Čia telkiasi nauja bendruomenė, kurią sudaro vien tik turtingiausi žmonės bei šalies įžymybės: pasaulyje pripažinti mokslininkai, finansų srities rykliai bei menininkai. Lolande jie bando atrasti tradicinio senojo pasaulio gyvenimo būdo privalumų ir moderniausių technologijų dermę.

Rašytojas Kaspar Colling Nielsen atokioje, technikos stebuklų saugomoje, saloje apgyvendino puokštę įdomiausių veikėjų. Skaitytojai susipažins su išlepusiu, bet talentingu menininku Kristianu, kuris piešia su gamta susiliejančius išsigimusius žmones. Taip pat ir su buvusiu panku Sty, kuris ir pats nežino, kaip galiausiai tapo galerininku, nes nieko nesupranta apie meną.

Sty žmona – mokslininkė Elizabet, kuri atlieka tyrimus, bandydama perprasti žmogaus smegenų veiklą. Salos laboratorijoje ji vykdo eksperimentus su gyvūnais.

Dar viena veikėja yra Ema, kenčianti nuo valgymo sutrikimų. Galerininko ir mokslininkės dukra dirba savanore Mozambike. Čia danai nusipirko salą, į kurią ketina ištremti šalies įvaizdžiui kenkiančius imigrantus ir pabėgėlius. Besikuriančioje naujoje kultūroje Ema tampa centrine figūra.

Romano „Europos pavasaris“ siužetą pagardina ir fantastinis elementas – protingi bei kalbantys gyvūnai. Jie valdomi gamtos apibrėžtų instinktų, kurie puikiai dera su nepaprastu protu.

Trumpas aprašymas negali perteikti į kokį fantasmagorišką ir provokuojantį tekstą kviečia panerti talentingas rašytojas Kaspar Colling Nielsen, kalbantis apie pasaulį, kuriame karaliauja cinizmas.

Kaspar Colling Nielsen – danų rašytojas, kurio originalūs kūriniai įvertinti tiek gimtojoje šalyje, tiek užsienyje. Kritikų atsiliepimai ir skaitytojų apžvalgos neleidžia abejoti filosofinėmis įžvalgomis, egzistencinėmis temomis ir puikiu humoro jausmu pasižyminčio autoriaus balsu. Kaspar Colling Nielsen turi verslo administravimo išsilavinimą, skaito paskaitas Kopenhagos verslo mokykloje, kuria scenarijus filmams bei serialams ir rašo kalbas Danijos valdžios atstovams.

Iš danų kalbos vertė Ieva Toleikytė

Sudomino? Skubėkite įsigyti internetu ir duoti peno vaizduotei. Pirkti knygas online pigiau! Taip pat krepšelį papildykite ir kitomis knygomis už gerą kainą, juk akcijų ir išpardavimų skiltis nuolat pasipildo. Parduodame įvairaus žanro leidinius, kurių santrauką, ištraukas, puslapių skaičių, leidimo metus ir kitą svarbią informaciją rasite prekės aprašyme.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Europos pavasaris"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Europos pavasaris", Kaspar Colling Nielsen. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Kaspar Colling Nielsen su knyga "Europos pavasaris" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Europos pavasaris" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kaspar Colling Nielsen. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Europos pavasaris" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Europos pavasaris" perkama kartu