0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Farmacinės botanikos ir farmakognozijos sąvokos

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Farmacinės botanikos ir farmakognozijos sąvokos


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 17.99 SoldOut
Knygos "Farmacinės botanikos ir farmakognozijos sąvokos" aprašymas

Knygoje "Farmacinės botanikos ir farmakonozijos sąvokos" abėcėlės tvarka pateiktos pagrindinės farmacinės botanikos ir farmakognozijos sąvokos, jų sinonimai, cheminių junginių, esančių augaluose, formulės, sisteminiai (IUPAC) ir nesisteminiai pavadinimai, ištirti farmakologiniai poveikiai.Parašykite atsiliepimą apie "Farmacinės botanikos ir farmakognozijos sąvokos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Farmacijos, farmakologijos knygos

Zita Barsteigienė, Raimondas Benetis,Deividas Burdulis ir kt. parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Farmacinės botanikos ir farmakognozijos sąvokos, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Farmacinės botanikos ir farmakognozijos sąvokos aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Farmacinės botanikos ir farmakognozijos sąvokos už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Farmacinės botanikos ir farmakognozijos sąvokos? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Zita Barsteigienė, Raimondas Benetis,Deividas Burdulis ir kt. tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Farmacinės botanikos ir farmakognozijos sąvokos" perkama kartu