0

Finansinės ataskaitos pagal viešojo sektoriaus apskaitos ir finansinės atskaitomybės standartus

7,50 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Finansinės ataskaitos pagal viešojo sektoriaus apskaitos ir finansinės atskaitomybės standartus

  • Leidėjas: Conto litera
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 166
  • ISBN ar kodas: 9786099525303

2020-07-31 7.5 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Knygos pradžioje apibendrinami VSAFAS, padedama nepasiklysti jų įvairovėje. Po to analizuojamos finansinės ataskaitos, nagrinėjama jų sandara, parodoma kaip taikyti bendruosius apskaitos principus, rengiant jas.
Atskiras knygos skyrius skirtas apskaitos politikai, vienam iš pagrindinių apskaitos reformos momentų, pateikiamos apskaitos politikos ir apskaitinių vertinimų keitimų atskleidimas finansinėse ataskaitose perspektyviniu ir retrospektyviniu būdu. Čia pateikti konkrečios biudžetinės įstaigos individualaus sąskaitų plano sudarymo pasiūlymai.
Smulkiai apibūdinami finansinių ataskaitų elementai. Pateikiama turto, įsipareigojimų, pajamų ir sąnaudų pripažinimo kriterijai, vertinimo būdai ir apskaita, atskleidimas finansinėse ataskaitose. Vertinga tai, kad nurodomi reikalaujami atskleidimai sugrupuoti pagal konkrečias ataskaitas ir net jų dalis. Čia surasite ką reikia įrašyti į finansinės būklės, o ką veiklos rezultatų ar pinigų srautų ataskaitas bei aiškinamąjį raštą.
Knyga siekia atsakyti į klausimą – kas yra VSAFAS ir kaip praktiškai įgyvendinti apskaitos reformą konkrečioje biudžetinėje įstaigoje ar kokiame kitame viešojo sektoriaus subjekte. Čia visi nagrinėjami teoriniai klausimai iliustruojami konkrečiais pavyzdžiais, todėl lengvai suprantami. priimamae užsakymus

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu