⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Finansinės ataskaitos pagal viešojo sektoriaus apskaitos ir finansinės atskaitomybės standartus

7,50 €
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-09-30 7.5 InStock
Į krepšelį

Knygos "Finansinės ataskaitos pagal viešojo sektoriaus apskaitos ir finansinės atskaitomybės standartus" aprašymas

Knygos pradžioje apibendrinami VSAFAS, padedama nepasiklysti jų įvairovėje. Po to analizuojamos finansinės ataskaitos, nagrinėjama jų sandara, parodoma kaip taikyti bendruosius apskaitos principus, rengiant jas.
Atskiras knygos skyrius skirtas apskaitos politikai, vienam iš pagrindinių apskaitos reformos momentų, pateikiamos apskaitos politikos ir apskaitinių vertinimų keitimų atskleidimas finansinėse ataskaitose perspektyviniu ir retrospektyviniu būdu. Čia pateikti konkrečios biudžetinės įstaigos individualaus sąskaitų plano sudarymo pasiūlymai.
Smulkiai apibūdinami finansinių ataskaitų elementai. Pateikiama turto, įsipareigojimų, pajamų ir sąnaudų pripažinimo kriterijai, vertinimo būdai ir apskaita, atskleidimas finansinėse ataskaitose. Vertinga tai, kad nurodomi reikalaujami atskleidimai sugrupuoti pagal konkrečias ataskaitas ir net jų dalis. Čia surasite ką reikia įrašyti į finansinės būklės, o ką veiklos rezultatų ar pinigų srautų ataskaitas bei aiškinamąjį raštą.
Knyga siekia atsakyti į klausimą – kas yra VSAFAS ir kaip praktiškai įgyvendinti apskaitos reformą konkrečioje biudžetinėje įstaigoje ar kokiame kitame viešojo sektoriaus subjekte. Čia visi nagrinėjami teoriniai klausimai iliustruojami konkrečiais pavyzdžiais, todėl lengvai suprantami. priimamae užsakymus


  • Autorius: Vitalija Bagdžiūnienė
  • Leidėjas: Conto litera
  • Išleidimo metai: 2011
  • Knygos puslapių skaičius: 166
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099525303

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Finansinės ataskaitos pagal viešojo sektoriaus apskaitos ir finansinės atskaitomybės standartus"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Apskaitos knygos

Vitalija Bagdžiūnienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Finansinės ataskaitos pagal viešojo sektoriaus apskaitos ir finansinės atskaitomybės standartus", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Finansinės ataskaitos pagal viešojo sektoriaus apskaitos ir finansinės atskaitomybės standartus" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Finansinės ataskaitos pagal viešojo sektoriaus apskaitos ir finansinės atskaitomybės standartus" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Finansinės ataskaitos pagal viešojo sektoriaus apskaitos ir finansinės atskaitomybės standartus"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vitalija Bagdžiūnienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Finansinės ataskaitos pagal viešojo sektoriaus apskaitos ir finansinės atskaitomybės standartus" perkama kartu