0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Finansinės ataskaitos pagal viešojo sektoriaus apskaitos ir finansinės atskaitomybės standartus

7,50 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Finansinės ataskaitos pagal viešojo sektoriaus apskaitos ir finansinės atskaitomybės standartus


2021-05-31 7.5 InStock
Į krepšelį
Knygos "Finansinės ataskaitos pagal viešojo sektoriaus apskaitos ir finansinės atskaitomybės standartus" aprašymas

Knygos pradžioje apibendrinami VSAFAS, padedama nepasiklysti jų įvairovėje. Po to analizuojamos finansinės ataskaitos, nagrinėjama jų sandara, parodoma kaip taikyti bendruosius apskaitos principus, rengiant jas.
Atskiras knygos skyrius skirtas apskaitos politikai, vienam iš pagrindinių apskaitos reformos momentų, pateikiamos apskaitos politikos ir apskaitinių vertinimų keitimų atskleidimas finansinėse ataskaitose perspektyviniu ir retrospektyviniu būdu. Čia pateikti konkrečios biudžetinės įstaigos individualaus sąskaitų plano sudarymo pasiūlymai.
Smulkiai apibūdinami finansinių ataskaitų elementai. Pateikiama turto, įsipareigojimų, pajamų ir sąnaudų pripažinimo kriterijai, vertinimo būdai ir apskaita, atskleidimas finansinėse ataskaitose. Vertinga tai, kad nurodomi reikalaujami atskleidimai sugrupuoti pagal konkrečias ataskaitas ir net jų dalis. Čia surasite ką reikia įrašyti į finansinės būklės, o ką veiklos rezultatų ar pinigų srautų ataskaitas bei aiškinamąjį raštą.
Knyga siekia atsakyti į klausimą – kas yra VSAFAS ir kaip praktiškai įgyvendinti apskaitos reformą konkrečioje biudžetinėje įstaigoje ar kokiame kitame viešojo sektoriaus subjekte. Čia visi nagrinėjami teoriniai klausimai iliustruojami konkrečiais pavyzdžiais, todėl lengvai suprantami. priimamae užsakymus


  • Autorius: Vitalija Bagdžiūnienė
  • Leidėjas: Conto litera
  • Išleidimo metai: 2011
  • Knygos puslapių skaičius: 166
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099525303

Parašykite atsiliepimą apie "Finansinės ataskaitos pagal viešojo sektoriaus apskaitos ir finansinės atskaitomybės standartus"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Finansinės ataskaitos pagal viešojo sektoriaus apskaitos ir finansinės atskaitomybės standartus, kurią skaitytojams dovanoja Vitalija Bagdžiūnienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vitalija Bagdžiūnienė su knyga Finansinės ataskaitos pagal viešojo sektoriaus apskaitos ir finansinės atskaitomybės standartus jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Finansinės ataskaitos pagal viešojo sektoriaus apskaitos ir finansinės atskaitomybės standartus patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vitalija Bagdžiūnienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Finansinės ataskaitos pagal viešojo sektoriaus apskaitos ir finansinės atskaitomybės standartus palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Finansinės ataskaitos pagal viešojo sektoriaus apskaitos ir finansinės atskaitomybės standartus" perkama kartu