0

Frosto vidurnaktis

  • Nuolaida knygai -65%
Kaina internetu: 3,59 €
Kaina knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 6.40 € (65%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Frosto vidurnaktis

  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 11x18, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 496
  • ISBN ar kodas: 9789955266747

2020-10-31 3.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Frosto vidurnaktis" aprašymas


Ketvirtoji knyga iš serijos apie detektyvą Frostą, kurią po autoriaus mirties tęsia James Henry – „Frosto vidurnaktis“. Skaitytojų ir TV žiūrovų pamėgtas personažas ir vėl tiria sudėtingą bylą, įtraukdamas į vidinės įtampos kupiną britišką detektyvą.

1983 metų rugpjūtis. Dentono miestelis ruošiasi detektyvo seržanto Voterso ir Kim Mails vestuvėms. Likus vos savaitei iki vedybų bažnyčios kieme randamas nužudytos jaunos moters kūnas ir idiliška vestuvių erdvė tampa nusikaltimo vieta. Bažnyčia uždaroma tyrimui.

Detektyvas inspektorius Džekas Frostas pastaruosius tris mėnesius buvo likęs be namų. Po to, kai jo žmonos šeima pardavė jų santuokoje įsigytą namą, Frostas gyveno pas detektyvę Sju Klark. Tačiau ji turi rūpinti kūdikiu, o be to, netrukus turi atvykti jos mama. Taigi Frostui teks ieškoti vietos kitur.  Tačiau kaip vyriausias Voterso pabrolys, Frostas pirmiausia turi išsiaiškinti bažnyčios kieme nužudytos merginos paslaptį. Ar pavyks jam pamiršti asmenines problemas ir vėl būti detektyvu bei dirbti taip, kaip iš jo ir tikimasi? Kaip ten bebūtų, knygoje „Frosto vidurnaktis“ paaiškės, kad rugpjūtis Dentone pasitaikė itin nevykęs.

Po James Henry slapyvardžiu iš tiesų slepiasi rašytojų duetas. Tai du autoriai – James Garbutt ir Henry Sutton. Vis dėlto dažniau kaip serijos apie Frostą kūrėjas minimas James Garbutt.  Jis yra leidėjas ir ilgą laiką buvo didžiulis detektyvo Frosto gerbėjas. Henry Sutton pats yra parašęs septynis romanus, jis yra Daily Mirror knygų redaktorius ir moko kūrybinio rašymo.

Pirmą kartą detektyvas Džekas Frostas pasirodė radijo pjesėje 1977 metais. Vėliau R. D. Wingfieldas sukūrė šešis romanus apie šį detektyvą.
Pirmoji knyga apie Frostą po autoriaus R. D. Wingfieldo mirties (2007 m.) buvo išleista 2011 metais. Lietuviškai jau yra pasirodžiusios trys James Henry sukurtos serijos knygos „Seržantas Frostas“,  „Lemtingasis Frostas“ ir „Frosto rytas“.

„Vienas sėkmingiausių autorių pasikeitimų detektyvų rašymo istorijoje“.
Financial Times

„Frosto prisilietimas“ yra vienas populiariausių detektyvinių serialų Didžiojoje Britanijoje, tęsiantis geriausias „Midsomerio žmogžudysčių“ tradicijas. Šis serialas jau užkariavo ir Lietuvos žiūrovų širdis, taip pat daugelis jau spėjo pamėgti ir knygas apie detektyvą Frostą.

Iš anglų kalbos vertė Margarita Vilpišauskaitė  

Parašykite atsiliepimą apie "Frosto vidurnaktis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Frosto vidurnaktis, kurią skaitytojams dovanoja James Henry. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar James Henry su knyga Frosto vidurnaktis jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Frosto vidurnaktis patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė James Henry. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Frosto vidurnaktis palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Frosto vidurnaktis" perkama kartu