0

Pirkėjų atsiliepimai

Grafiniai darbai su Adobe Illustrator CC

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-06-30 19.99 SoldOut

Knygos "Grafiniai darbai su Adobe Illustrator CC" aprašymas

Mokomoji knyga "Grafiniai darbai su Adobe Illustrator CC" - tai viena pirmųjų knygų lietuvių kalba apie Adobe Illustrator CC.
Leidinyje išdėstytos bendrosios skaitmeninės grafikos žinios, supažindinama su Adobe Illustrator CC darbo aplinkos ypatumais, aprašomi grafinio apdorojimo metodai. Pateiktos užduotys leis praktiškai panaudoti medžiagą ir savarankiškai tobulinti darbo įgūdžius. Susipažinus su programos teikiamomis galimybėmis, išbandžius įrankius ir redagavimo būdus, bus lengviau rasti kūrybinius sprendimus, tinkamai suplanuoti darbo eigą ir numatyti rezultatus.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Grafiniai darbai su Adobe Illustrator CC"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie vaizdą, grafiką, animaciją

Eimantas Narvydas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Grafiniai darbai su Adobe Illustrator CC", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Grafiniai darbai su Adobe Illustrator CC" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Grafiniai darbai su Adobe Illustrator CC" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Grafiniai darbai su Adobe Illustrator CC"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Eimantas Narvydas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Grafiniai darbai su Adobe Illustrator CC" perkama kartu