Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Statistinė sankaupų analizė

Kaina: 3,69 €
Kaina su kodu: 3,32 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-07-31 3.69 InStock
Į krepšelį 3,32 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Statistinė sankaupų analizė“ aprašymas

Daugiametės analizės metodų taikymo sritis gana plati. Šiuolaikinis ekonominis mąstymas neįmanomas be sisteminės rinkos analizės, o ją sėkmingai galima atlikti naudojant tradicinius ir naujuosius statistikos metodus.
Knygoje aptarti panašumai, būtini vykdant kiekvieną sankaupų analizės procesą. Pažymimas šių teorinių reikšmių daugialypiškumas ir aptariama empirinių matų eilė, dažniausiai naudojant panašumų matavimus. Analogiškai aprašomi sankaupų faktinės identifikacijos metodai, taip pat adekvačių sankaupų analizės procedūrų rezultatų pagrįstumas ir tikrinimas, į ką dažniausiai nekreipiama dėmesio. Lyginamos įvairios sampratos ir metodai bei įvertinimai patikrinti rezultatai. Knyga visų pirma skiriama rinkos tyrimo specialistams, verslo ir viešojo administravimo sričių praktikos darbuotojams. Ji gali būti naudinga magistrantams, kurie savo tyrimuose plačiai naudoja daugiametės analizės metodus, kiekybinių ir kokybinių duomenų analizę.Parašykite atsiliepimą apie „Statistinė sankaupų analizė“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Matematikos, statistikos knygos

Vytautas Kėdaitis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Statistinė sankaupų analizė“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Statistinė sankaupų analizė“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Statistinė sankaupų analizė“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Statistinė sankaupų analizė“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vytautas Kėdaitis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Statistinė sankaupų analizė“ perkama kartu