⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Gydymas pagal Ilzės Jansonės sistemą

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-09-30 7.59 SoldOut

Knygos "Gydymas pagal Ilzės Jansonės sistemą" aprašymas

"Pirmame šios knygos skyriuje visi mano sistemos punktai ir mano gamtinio sveikatinimo metodai bei priemonės, kuriuos aš naudoju jau 45-erius metus. Pagal šią sistemą galima atstatyti bet kurį organą ir išgydyti bet kurią ligą. Gamtoje yra visa, kas gali sugrąžinti sveikatą [...] Didžiausias dėmesys skiriamas gydomajai mitybai.
Kiekvienas skyrius sudarytas taip: daržovė, kokių medžiagų joje yra, ką gydo, ir pačios paprasčiausios salotos bei sriuba tiems, kurie nemoka gaminti, iki pačių sudėtingiausių patiekalų receptų tiems, kurie moka gaminti. Ir taip apie kiekvieną daržovę.
Sekančiame skyriuje rašoma apie laukinius augalus, naudojamus maistui, ne tik gydymui. Toliau seka skyrius apie tai, kokius augalus mes galime naudoti kasdienėms arbatoms [...]
Dar seka skyrius apie prieskoninius augalus - ko juose yra ir ką gydo.
Tada seka skyrius apie tai, ką gydo visos grūdinės kultūros - grikiai, rugiai, kviečiai, miežiai, avižos. Ir pabaigoje - skyrius apie riešutus, sėklas ir aliejus.
Programa veikia 100%, tereikia tik ją vykdyti."
Ilzė Jansonė


  • Autorius: Ilze Jansone
  • Leidėjas: Ilze Jansone
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 180
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789984868462

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Gydymas pagal Ilzės Jansonės sistemą"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie pagalbą sau, gydymą namuose

Ilze Jansone pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Gydymas pagal Ilzės Jansonės sistemą", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Gydymas pagal Ilzės Jansonės sistemą" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Gydymas pagal Ilzės Jansonės sistemą" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Gydymas pagal Ilzės Jansonės sistemą"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ilze Jansone tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Gydymas pagal Ilzės Jansonės sistemą" perkama kartu