TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Gydytojai miršta kitaip

5.0
(9 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 15,95 €
Kaina su kodu: 11,16 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-02-18 R.B.

Rekomenduoju perskaityti, nes po šios knygos viršeliu pulsuoja gyvenimas.


2023-12-31 15.949 InStock
Į krepšelį

Knygos "Gydytojai miršta kitaip" aprašymas

„Gydytojai miršta kitaip“ - nauja romano „Afganistano daktaras“ autoriaus Viliaus Kočiubaičio knyga.

Skubiojoje medicinoje atsitiktinių gydytojų nebūna. Jie ne „mažieji dievai“ ir ne stebukladariai, nors jų rankose pacientų likimai ir gyvybės. Ir ne šventieji. Vis dėlto kaip tik jie, nualinti milžiniškų krūvių, nepakeliamos įtampos, biurokratijos, pikti, stokojantys empatijos, iškankinti nemigos, klystantys, dirbantys už menką atlygį ir kamuojami ydų, skuba padėti kitiems. Mesdami viską ir kiekvienąkart atiduodami dalelę savęs. Jiems nestatomi paminklai ir nesakomos liaupsės. Priešingai... Šiandienos pasaulyje, kur gyvybės gelbėjimas paverstas ligonių kasų apmokama paslauga, o pacientas – ligų klasifikacijos kodu, jie yra leisgyvės, nužmogintos sveikatos sistemos įkaitai ir aukos.

Kokie santykiai tarp gydytojo ir paciento sergančioje, vartotojiškoje visuomenėje? Ką iš tikrųjų išgyvena gydytojai, kaip toli savo darbe jie priversti atitolti nuo Hipokrato priesaikos idealų, kai neišvengiama kasdienybe tampa ne tik ligos, skausmas, kančia, mirtis, bet ir nuopuolis, skurdas, agresija bei smurtas?

Šie pasakojimai iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti keisti ir išgalvoti, tačiau tikrovė yra niūri ir kartais net keistesnė už fantazijas.

Vilius Kočiubaitis (gim. 1963) – vidaus ligų ir šeimos gydytojas. Tris dešimtmečius dirba skubiojoje medicinoje. Dvidešimt metų tarnavo karo gydytoju Lietuvos kariuomenėje, dalyvavo trijose misijose Afganistane. Romanų „Miestelis, kuris buvo Jo“ (2012), „Afganistano daktaras“ (2017) ir monografijos „Vištytis“ (2015) autorius.Kiti taip pat domėjosi


2022-02-18

Rekomenduoju perskaityti, nes po šios knygos viršeliu pulsuoja gyvenimas.

2021-11-13

Labai gyvi ir įtraukiantys pasakojimai. Puikus lengvas stilius - knyga ištirpo per greitai:). Nuostabi! Ačiū už galimybę pažvelgti į kitą realybę!

2021-06-03

„Gydytojai miršta kitaip"... Kai atsibos romantiškai išpuošta realybė, paimkite Viliaus Kočiubaičio knygą „Gydytojai miršta kitaip" ir pasinerkite į apsakymų puslapius, pajusdami tikrą kasdienybės skonį.

2021-05-31

Labai gera knyga, rekomenduoju vienareikšmiškai

2021-05-31

...

2021-05-25

'Tikrovė yra niūri ir kartais net keistesnė už fantazijas.' - visiškai pritariu. Knygoje kai kurie pasakojimai skamba tikrai kaip iš fantastikos filmo. Baisu, jaudina, nervina - sunku atsitraukti nuo tokios knygos.

2021-05-22

2021-05-22

...

2021-05-18

Puikiai

Parašykite atsiliepimą apie "Gydytojai miršta kitaip"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Gydytojai miršta kitaip", Vilius Kočiubaitis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vilius Kočiubaitis su knyga "Gydytojai miršta kitaip" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Gydytojai miršta kitaip" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vilius Kočiubaitis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Gydytojai miršta kitaip" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Gydytojai miršta kitaip" perkama kartu