0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Gyvenimas: širdies trapumas

  • Nuolaida knygai -32%
Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 8,69 €*
Sutaupote: 2.70 € (32%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Gyvenimas: širdies trapumas


2021-06-30 5.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Gyvenimas: širdies trapumas" aprašymas
"Rašau visiems, bet pirmiausia tiems, kurie nepainioja dvasinių ieškojimų su atliekamais vaidmenimis, nesidžiaugia savo statusu ir nemano, jog viską žino. Rašau tiems, kurie visada yra pasirengę mokytis ir atsiversti. Visur įžvelgiu prasmę. Jei pasaulis, kuriame gyvename, nepaisant visko, yra nuostabus, tuomet nėra jokių aklagatvių, nenaudingų gyvenimų, klaidingų susitikimų ar prarasto laiko. Šis pasaulis paslaptingas. Apie jį reikia pasakoti. Jį reikia patirti. Neišgyvenu Dievo kaip kažko atskiro nuo žmonių. Noriu išmokyti suprasti, jog Dievas visų pirma kalba per nesėkmes, nelaimes, prievartą, džiaugsmą, susitikimus, seksualumą, tamsiąsias asmenybės puses... Tai kelionė iš apačios aukštyn. Gyvenimo kelionė.

Šioje knygoje "Gyvenimas: širdies trapumas" V. Albisetti toliau plėtoja ankstesnėse knygose pradėtą psichodvasingumo temą, nagrinėja visuomenės ir individo prieštaros, vidinio ugdymosi, asmeninio pasirinkimo klausimus.

Iš italų kalbos vertė Ina Jakaitė


Parašykite atsiliepimą apie "Gyvenimas: širdies trapumas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Valerio Albisetti parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Gyvenimas: širdies trapumas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Gyvenimas: širdies trapumas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Gyvenimas: širdies trapumas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Gyvenimas: širdies trapumas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Valerio Albisetti tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Gyvenimas: širdies trapumas" perkama kartu