0

Pirkėjų atsiliepimai

Gyvenk (eko)logiškai

Šiuo metu neparduodama

2022-07-31 9.53 SoldOut

Knygos "Gyvenk (eko)logiškai" aprašymas

Norėtumėte gyventi sveikiau, bet manote, kad tai sudėtinga, brangu ir ne kiekvienam įkandama? Keturios ilgametę patirtį turinčios, nemažai ekologijos temomis rašiusios žurnalistės jums įrodys, kad klystate. Gyventi sveikai gali būti ne tik naudinga, bet ir visai paprasta bei pigu.
Ūkininkų turgeliai: už ir prieš ? „Žalia" mada ? Lepinantys ir ... nuodyjantys kremai ? Pavojai sienose, balduose ir dušo užuolaidose ? Žaliuojančios lysvelės balkone ? Saugi vaikystė - nuo vystyklų iki auklėjimo ? Receptai, patarimai ir įdomūs faktai ? Ekspertų komentarai
Knyga nesiekia gąsdinti, nesiruošia įtikinti. Jei jau paėmėte ją į rankas, vadinasi, norite gyventi sveikiau. Ne visada būtina skubėti į specializuotas ekologiškų prekių parduotuves - natūralių ir saugių priemonių galite rasti ir kasdienėje aplinkoje.
Išbandykite tai, ir suprasite - ekologija nėra elitinė sritis. Ji prieinama kiekvienam.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Gyvenk (eko)logiškai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Sveikos gyvensenos knygos

Irena Ivenkovė, Jolita Zykutė, Loreta Glebavičiūtė, Virginija Rimkuvienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Gyvenk (eko)logiškai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Gyvenk (eko)logiškai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Gyvenk (eko)logiškai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Gyvenk (eko)logiškai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Irena Ivenkovė, Jolita Zykutė, Loreta Glebavičiūtė, Virginija Rimkuvienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Gyvenk (eko)logiškai" perkama kartu